Akrylożel – jak go używać?

Zapewne spora część z nas chciałaby nauczyć się profesjonalnej stylizacji płytki paznokciowej w domowym zaciszu. Okazuje się, że jest to możliwe i wcale nie jest to tak trudne, jak mogłoby nam się wydawać. Niestety jeśli chodzi o przedłużanie paznokci, to metoda żelowa jest mocno wymagającą metodą, do której nie każdy ma rękę. Mimo wszystko przedłużanie paznokci może okazać się pomocną czynnością, która może przydać się w najmniej spodziewanym momencie. Tak naprawdę złamany paznokieć jest problemem, który dotyczy czasami każdej z nas.

Szybkie przedłużanie paznokci

akryl żel blueskyOkazuje się, że wcale nie musimy męczyć się z metodą żelową, by mieć piękne paznokcie, jak prosto z salonu. W ostatnim czasie na rynku pojawił się innowacyjny produkt, który na pewno ułatwi nam pracę. Mowa o produkcie akryl żel Bluesky. Jest to produkt, który łączy w sobie zarówno cechy żelu, jak i akrylu. Sposób użycia produktu jest niesamowicie prosty i z całą pewnością poradzi sobie z nim większość początkujących stylistek. Niezaprzeczalną zaletą produktu jest jego świetna konsystencja. Akryl żel Bluesky nałożony na paznokieć pozostaje dokładnie tam, gdzie powinien. Nie musimy zatem męczyć się ze ściekającym żelem, który zalewa skórki. Poza tym kupując akryl żel powinnyśmy również zainwestować w specjalne formy, które niesamowicie ułatwiają pracę. Jeśli chcemy przedłużyć paznokieć wystarczy wziąć taką formę, wypełnić ją produktem i przyłożyć do uprzednio przygotowanej płytki paznokcia. Później zostaje już jedynie utwardzenie w lampie. Dzięki temu nasz paznokieć ma idealny kształt i nie musimy starać się, by nałożyć odpowiednią ilość produktu. Musimy jednak pamiętać o tym, że nie każda lampa będzie odpowiednia do utwardzania produktu tego typu. Dobrze jest się upewnić, czy nasza się do tego nadaje, a jeśli nie, to dowiedzieć się, na jaką powinnyśmy ją zamienić. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana lampa jest połową sukcesu. Akryl żel Bluesky może być produktem idealnym dla początkującej stylistki płytki paznokciowej. Może to być również świetny pomysł na prezent.

Jeśli chcemy mieć piękne, przedłużone paznokcie, to wcale nie musimy męczyć się z żelową stylizacją. Paznokcie żelowe może i wyglądają ładnie, ale tylko wtedy, gdy są równe i odpowiednio zrobione. Wbrew pozorom ich wykonanie może przysporzyć wielu problemów. Całe szczęście w ostatnim czasie na rynku pojawił się produkt dzięki któremu możemy mieć idealnie przedłużone paznokcie bez większego wysiłku. Tak naprawdę akrylożel to świetna alternatywa dla twardego żelu.