Bezpieczne tory przeszkód

W każdym z nas jest trochę dziecka i warto tą cechę pielęgnować, bo w dorosłym życiu mamy niewiele okazji do pozwolenia sobie na chwilę zapomnienia. Nie tylko dzieci lubią skakać na trampolinach czy w dmuchanych zamkach, gdyż do świetna atrakcja także dla dorosłych. Producenci dmuchanych atrakcji nie ograniczają się do zamków i zjeżdżalni, gdyż oferują także tory przeszkód.

Jak długi jest tor przeszkód?

duże dmuchane tory przeszkódWszelkie dmuchane atrakcje są znacznie bardziej bezpieczne od innych, gdyż w razie upadku czy uderzenia o element konstrukcji, nie zrobimy sobie krzywdy. Dlatego też między innymi tak bardzo pokochały je nasze dzieci, które chętnie z nich korzystają przy każdej okazji. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się duże dmuchane tory przeszkód, które mogą mieć nawet pięćdziesiąt metrów długości. Są tworzone w formie modułowej, czyli że każdy segment można dowolnie łączyć z innym, jednocześnie tworząc zróżnicowany tor przeszkód. Tego typu atrakcje są przeważnie kupowane przez organizatorów różnych imprez dla dzieci, ale także przez szkoły. Doskonale się nadają do organizowania wyścigów zręcznościowych na otwartych lub zamkniętych imprezach. W sprzedaży są dostępne gotowe tory przeszkód, ale można także zamówić tor złożony z dowolnie wybranych segmentów, dzięki czemu mamy możliwość wybrania odpowiedniego poziomu trudności każdej części. Do głównych elementów, jakie znajdziemy w torach przeszkód  należą: tunele i mostki, drabinki, wzniesienia wymagające rozbiegu, aby na nie wskoczyć lub słupki utrudniające przemieszczanie się. Wszystkie elementy, łącznie z podstawą i bokami, są wykonane z wytrzymałego tworzywa PVC, które ponadto jest odporne na działanie promieni słonecznych. Tego typu dmuchane atrakcje są wielosezonowe, zatem możemy z nich korzystać lub zarabiać na nich przez wiele lat. Producent udziela na tor długiej gwarancji oraz zapewnia wsparcie techniczne i darmowy serwis. Producenci posiadają na stanie gotowe projekty, ale także przyjmują indywidualne zlecenia, które są w stanie przygotować w ciągu kilkunastu dni.

Dmuchane atrakcje zawsze wzbudzały duże zainteresowanie, zwłaszcza u najmłodszych. Jednak nie brakuje tego typu produktów dla dorosłych, którzy także chętnie spędzają w nim czas, niekoniecznie z dziećmi. Oferowane na rynku tory przeszkód są przede wszystkim bezpieczne i spełniają wszystkie wymogi, konieczne do dopuszczenia ich do użytkowania. Można je rozkładać na trawie, jednakże trzeba uprzednio sprawdzić, czy nie znajdują się na niej ostrze elementy.