Biżuteria ze srebra – kolczyki

Kolczyki dla kobiet to chyba największy dział w biżuterii damskiej. Istnieje miliony rożnych ich rodzajów i wariantów. Każda Pani ma tutaj niezmiernie duże pole do popisu – wręcz można dobierać kolczyki do każdej swojej stylizacji, tak aby codziennie wyglądać inaczej. Kolczyki spośród całej naszej biżuterii są o tyle wyjątkowo, iż to one zdobią naszą twarz i zawsze wychodzą na pierwsze miejsce. Każdy zauważa je jako pierwsze, potem dopiero widzimy resztę biżuterii oraz całość stylizacji. Choć niekiedy warto jest nosić tylko i wyłącznie kolczyki, jako jedyny element biżuteryjny. 

Temat rzeka – srebrne kolczyki różne rodzaje

modne srebrne kolczyki na sztyftMożemy tutaj wybrać modele krótkie i subtelne i okryć się nutką tajemniczość, lub też zaszaleć z bogato zdobionymi wiszącymi świecidełkami, czym pokażemy się jako kobiety z pazurem przed naszym odbiorcom. Kolczyki występują w rożnych formach i kształtach, zrobione z różnych dostępnych na rynku materiałów, posiadają one również różne rodzaje zapięć. Przykładowo modne srebrne kolczyki na sztyft jako jeden tylko rodzaj kolczyków mogą przybierać bardzo różne kształty. Mogą to być malutkie, bardzo subtelne i delikatne kolczyki stworzone ze srebra z niewielkim ozdobnym oczkiem w formie cyrkonii, czy też kamieni szlachetnych. Srebrna biżuteria bardzo ładnie komponuję się z połyskującymi cyrkoniami i jest z tymi syntetycznymi kamieniami bardzo często łączona przez projektantów oraz producentów wyrobów jubilerskich. Srebro jest bardzo dobrym i wytrzymałym kruszcem gwarantuje nam długą jakość użytkowanie wyrobów z niego stworzonych, podobnie jak cyrkonie w świecie biżuteryjnym występuje ono w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu do swojej jakości, dlatego też takie kolczyki na sztyft są w takim rodzaju najbardziej popularne. Mogę być one również na przykład w stylu boho – będą wtedy zazwyczaj długie i wiszące ozdobione piórkami, które są w tym stylu bardzo popularne. Mogą również zawierać takie ozdoby jak bardzo popularny ostatnio chwost, który jest niczym innym jak ozdobnie zakończonym supłem. Takie ozdoby kolczyków mogą występować w różnych kolorach i długościach. Bardzo modne wśród Pań są supły czarne, beżowe, o kolorze butelkowej zieleni oraz wszystkie odcienie szarości.

Jeżeli chodzi o kolczyki i ich zapięcia to sprawa jest bardzo indywidualna. Kobiety lubią różne zapięcia kolczyków i takie preferują zawszą, bądź też nie zwracają na to uwagi przy wyborze odpowiednich modeli dla siebie. Producenci bardzo często tworzą jeden model posiadający różne zapięcia.