Czy warto używać lakierów hybrydowych?

Ostatnimi czasy lakiery hybrydowe stały się bardzo popularne na rynku. Coraz więcej kobiet rezygnuje z używania zwykłych, klasycznych lakierów, na rzecz hybrydowych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dają nam one komfort na bardzo długi czas. Zwykły lakier czasem jest w stanie odprysnąć nam nawet tego samego dnia. Natomiast hybryda na płytce może utrzymać się nawet do czasu, aż same nie zechcemy jej ściągnąć.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

lakier hybrydowy silcareJednak pomalowanie paznokci lakierami hybrydowymi nie jest tak proste, jak lakierami zwykłymi. Przede wszystkim tutaj musimy mieć już dużo więcej akcesoriów. Potrzebna jest nam lampa do utwardzania lakieru, aceton, oliwki, baza czy też top. Wszystkie te rzeczy nie są tanie i oczywiście wszystko należy nakładać w odpowiedniej kolejności. Ze względu na to, iż jest to dość skomplikowany proces wiele kobiet nie wykonuje sobie tych paznokci samodzielnie w domu, tylko idzie do specjalistki, by to ona się tym zajęła. Lakierów hybrydowych oczywiście na rynku jest mnóstwo. Cały czas można usłyszeć o jakichś nowych markach, które wypuszczają swoje własne produkty. Choć jest już wiele tego typu lakierów, zapotrzebowanie nadal jest ogromne. Wszystkie nowości cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jednym z wariantów dostępnych na rynku, jest lakier hybrydowy silcare. To lakiery ze zdecydowanie niższej półki cenowej przede wszystkim dla kobiet, które nie mogą pozwolić sobie na drogie lakiery i przede wszystkim na bardzo drogie sprzęty. Te lakiery można zakupić już w kwocie do 10 złotych. Występują one w różnych wersjach, przykładowo pojawiła się wersja premium, za nieco wyższą kwotę, ale oferują oczywiście także lepszą jakość. Jeśli chodzi o kolorystykę, jest ona bardzo bogata i każda z nas jest w stanie w lakierach tej marki znaleźć coś dla siebie. Oczywiście te lakiery są dostępne w wielu sklepach internetowych. Nie ma zatem żadnego problemu z ich dostępnością.

Dziś lakiery hybrydowe cieszą się ogromną popularnością i absolutnie nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja miała ulec zmianie. Wręcz przeciwnie, coraz więcej kobiet decyduje się na to, by wykonywać sobie właśnie takie paznokcie. Cenią one bowiem sobie wygodę z tym związaną. Dwa czy też trzy tygodnie bez malowania paznokci, to naprawdę ogromne udogodnienie. Nie ścierają się one również, lakier nie pęka, nie schodzi. Są to zatem lakiery idealne dla wszystkich kobiet, które mają wiele rzeczy każdego dnia do wykonania i nie chcą się absolutnie martwić tym, iż lakier im zejdzie z paznokci.