Czym jest Hoverboard?

Dwudziesty pierwszy wiek oferuje nam coraz więcej zaawansowanych technologicznie sprzętów. Tyczy się to również wszelkiego rodzaju pojazdów, nie tylko takich jak samochody, ale również tych rekreacyjnych. Niektóre z nich wyglądają naprawdę futurystycznie i parę lat temu mogliśmy je oglądać jedynie na ekranach kin. Dziś stały się częścią naszej rzeczywistości.

Deskorolki elektryczne Hoverboard

deska HoverboardDo niedawna, deskorolki elektryczne były sprzedażowym hitem w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. Jednak niedawno, z przytupem wkroczyły na rynek europejski. Dzięki wyjątkowo unikalnemu wyglądowi oraz charakterystycznemu sposobowi poruszania się, przypominającemu poduszkowiec, osoby na nich jeżdżące wyróżniają się z tłumu i nie sposób ich nie dostrzec. Deska Hoverboard jest bardzo prosta w obsłudze. Steruje się nią balansem ciała, a nauka jazdy nie powinna nam zająć więcej niż piętnaście – dwadzieścia minut. Jazda na niej sprawia przyjemność nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Po dłuższym czasie jeżdżenia na Hoverboard, nasze ciało automatycznie przyjmuje odpowiednią pozycję, a balans staje się bardziej pewny, dzięki czemu jest możliwe wykonywanie bardziej skomplikowanych zwrotów, obrotów i przyspieszeń. Akumulator deski Hoverboard jest bardzo żywotny i pozwala na przejechanie około dwudziestu kilometrów bez konieczności ponownego ładowania. Jednak jest to zależne od ciężaru osoby, jaka na niej jeździ. Czas ładowania deski wynosi od półtorej, do dwóch godzin. Deska jest wyposażona w duże, pompowane dziesięciocalowe koła, dzięki którym jazda po nierównym terenie nie sprawia żadnego problemu. Prędkość maksymalna, jaką rozwija Hoverboard to osiemnaście kilometrów na godzinę, przy założeniu, że przemieszczamy się po płaskim terenie. Każde z kół jest wyposażone w osobny silnik elektryczny, odpowiednio po pięćset W na każde. W czasie jazdy nie musimy się obawiać o stan naładowania baterii, gdyż mamy go cały czas pod kontrolą, dzięki czytelnemu wyświetlaczowi, pokazującemu jej stan. Hoverboard jest wyposażona w bluetooth, który umożliwia sparowanie deski z telefonem i odtwarzanie muzyki z głośników, wbudowanych w deskorolkę.

Deskorolki elektryczne to idealny pomysł na prezent. Są alternatywą dla rowerów, hulajnóg, rolek oraz innych sprzętów, z których najczęściej korzystają dzieci i dorośli. Idealnie nadają się też do dla pracowników hal i magazynów. Dzięki Hoverboard, mogą oni przemieszczać się po nich szybciej i nie tracą czasu na wielokrotne pokonywanie odległości z ich początku na koniec i odwrotnie.