Czym jest stabilny mini roll up?

Od dziesięciu lat pracuję na jednej z wyższych uczelni w moim mieście. Na uczelni, na której pracuje wykonuje różne funkcje. Oprócz tego, że na uczelni, na której pracuję jestem wykładowcą. Uczę moich studentów marketingu i public relations to również pełnie funkcję dyrektora działu marketingu i promocji na uczelni, na której pracuje. W większości moja praca polega na wymyślaniu strategii w jaki sposób zareklamować uczelnię, dzięki czemu uczelnia, na której pracuje pozyska nowych studentów i sponsorów.  

Do czego służy stabilny mini roll up?

stabilny mini roll upPewnego dnia po przyjściu do mojej pracy na uczelnię, na której pracuję na moim biurku zobaczyłem list. W liście tym znajdowało się zaproszenie na targi. Celem tego rodzaju targów jest zaprezentowanie swojej uczelni, w taki sposób, żeby uczniowie kończący właśnie technikum czy liceum zechcieli skorzystać z oferty akurat naszej uczelni i zostać naszymi studentami. Do targów musiałem przygotować gadżety mojej uczelni, na której pracuję były to między innymi długopisy, ołówki, wpinki, breloki do kluczy, ulotki z ofertą uczelni, na której pracują, a także stabilny mini roll up. Chciałem, żeby uczelnia na , której pracuję była widoczna z daleka także w tym celu wykorzystałem dużą ilość balonów z logo szkoły, na której wykładam. Wszystkie materiały, które miały pojechać na targi dzień wcześniej z moimi podwładnymi spakowaliśmy do samochodu oczywiście stabilny mini roll up musiał znaleźć się na samej górze, żeby podczas transportu nie uległ zniszczeniu. Kolejnego dnia na uczelnie, na której pracuję przyszedłem znacznie wcześniej, ponieważ już o siódmej musieliśmy wyjechać. Na docelowym miejscu ja i mój współpracownik byliśmy dwie godziny później. Wyjęliśmy z samochodu stabilny mini roll up i ustawiliśmy go przy naszym  stanowisku, w taki sposób, żeby z daleka było widać jaką reprezentujemy uczelnię, jak również resztę rzeczy znajdujących się w samochodzie i je także rozłożyliśmy na stanowisku uczelni, na której pracuję. Na miejscu napompowaliśmy razem z moim współpracownikiem balony.  

Ten konkretny rodzaj roll up-u polecam uczelniom kiedy podczas event-ów nie są potrzebne te ogromne. Roll up-y tego typu mogą być wykorzystywane nie tylko przez uczelnie, ale także przez szkoły. Znajdą zastosowanie w różnych miejscach, w których pojawiają się ludzie na przykład  w radiu, w telewizji. Zadaniem roll up-ów jest zareklamowanie danego miejsca w taki sposób, żeby miejsce to było widoczne z daleka dla potencjalnego klienta firmy, bądź instytucji. Może zostać wykorzystany raz na jakiś czas podczas imprez, albo przez cały rok stać na przykład niedaleko budynku firmy i w ten sposób być jego nieustanną reklamom.   

Opublikowany w Druk