Idealna przyczepka do roweru

Większość rodziców wozi swoje dzieci w klasycznych wózkach głębokich lub spacerowych, gdyż doskonale się nadają do codziennego użytkowania. Każda mama zabiera swoje dziecko na zakupy, więc wózek bardzo się przydaje, bo stanowi także miejsce do przechowywania bagaży. Są również rodzice, którzy są aktywni sportowo i mając dzieci, nie chcą rezygnować z uprawiania codziennej aktywności fizycznej. Dla takich osób, idealne są przyczepki rowerowe.

Jakie jest wyposażenie przyczepki Thule Chariot?

przyczepka do roweru thule chariotKiedyś uprawianie sportu z małymi dziećmi było niemożliwe, bo zwyczajnie nie było sprzętu, w których można było dziecko przewozić. Obecnie można z dzieckiem biegać, jeździć na nartach czy uprawiać jogging. Na rynku znajdziemy wiele modeli przyczepek, które doczepia się do roweru. Jeżeli interesuje nas wielofunkcyjny model, to najlepsza będzie przyczepka do roweru Thule Chariot. Jest to sprzęt stworzony do biegania, spacerowania, joggingu i jazdy na nartach. Jest bardzo lekka, gdyż waży zaledwie czternaście kilogramów i jest w stanie utrzymać ciężar do trzydziestu czterech kilogramów. Konstrukcja przyczepki jest wykonana z lekkiego i odpornego na odkształcenia aluminium, natomiast poszycie zostało uszyte z nieprzemakalnego materiału, który dodatkowo chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. Przyczepka posiada trzy, demontowane okna, dzięki czemu można zabierać dziecko na przejażdżkę w każdą pogodę. W środku modelu Thule Chariot znajdziemy odpowiednio wyprofilowany fotelik, który doskonale podtrzymuje kręgosłup dziecka. Jego najważniejszym elementem są pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed nagłą zmianą pozycji lub nawet wypadnięciem w trakcie nagłego zahamowania. Można ją złożyć w bardzo szybki i prosty sposób, dzięki systemowi składania jedną ręką. Przyczepkę Thule można w każdej chwili zamienić w wózek do biegania czy jazdy na nartach, ponieważ posiada technologię Thule VersaWing, która umożliwia szybką adaptację do różnych aktywności. Pomimo niewielkich rozmiarów, ma także sprytne miejsca do przechowywania akcesoriów.

Przyczepki Thule są bardzo praktyczne i można w nich wozić nawet niemowlęta, ponieważ można do nich dokupić specjalne wkładki podtrzymujące. Dzięki doskonałym amortyzatorom i odpowiednio wyważonemu podwoziu, jazda jest niesamowicie komfortowa, a wstrząsy są zminimalizowane do minimum. Regulowane zawieszenie, otwory wentylacyjne czy osłonka przeciwsłoneczna, to tylko niektóre przydatne elementy tego modelu. Jej cena zależy do wyposażenia i kosztuje około sześć – siedem tysięcy złotych.