Jak zaprojektować wnętrze?

Razem z mężem dwa i pół roku temu rozpoczęliśmy budowę naszego nowego, podmiejskiego domu jednorodzinnego. Wszystkie pracy szły bardzo płynnie i szybko. Mieliśmy bardzo dobry projekt i wykonawców. W trakcie prac nie było żadnych opóźnień. Kiedy w końcu nastał dzień odbioru naszego mieszkania byliśmy bardzo szczęśliwi. Wprawdzie odbieraliśmy na razie dom w stanie developerskim, ale jest to zawsze bliżej niż dalej. Do wprowadzenia się zostało już tak nie wiele, trzeba zaprojektować nasze wnętrze, zrobić wszelkie prace wykończeniowe i oczywiście duże zakupy. Musimy kupić dużo mebli i dodatków. To wszystko jeszcze przed nami ale oczywiście są to już same przyjemne rzeczy i na pewno będzie przez każdy kolejny etap przechodzić z wielką radością. Urządzamy w końcu nasz piękne, wyczekany nowy dom. Poniżej zaprezentuję dla Państwa dużo przydatnych rad, odnośnie urządzania wnętrza.

Jak zaprojektować nowoczesne wnętrza w swoim domu?

nowoczesne projektowanie wnętrz - łódźJak wspomniałam powyżej postanowiłam zrobić mini poradnik dla każdego z moich czytelników, kto znalazł się w podobnej sytuacji jak my. Mam nadzieje, iż podzielenie się moimi radami pomoże niejednemu podjąć niekiedy dość trudne decyzje w trakcie projektowania wnętrza nowego domu lub mieszkania czy też dużych remontów. My na samym początku po odebraniu naszego domu w stanie developerskim mieliśmy miliony różnych pomysłów inspiracji i różnych innych rzeczy w głowie, odnośnie tak jak powinien wyglądać jak nowy domy. Wszystko wydawało się bardzo chaotyczne i niestety niespójne, razem z mężem chcieliśmy niezły Kansas City zrobić w naszym domu. Dosłownie połączenie ośmiu czy dziewięciu stylów, niekiedy po kilka w jednym pomieszczeniu. To nie mogło się dobrze skończyć, chociaż byliśmy bardzo zaangażowani w całej planowanie aranżacji naszego wnętrza. Pomyślałam, że trzeba nam tutaj dobrego kompromisu, albo (co jest chyba jedynym i słusznym rozwiązaniem) kogoś kto się na tym znam i pomoże nam. Niewiele myśląc wyciągam swojego laptopa i wpisałam w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową frazę –nowoczesne projektowanie wnętrz – łódź. Razem z mężem spośród wszystkich wyników wybraliśmy najodpowiedniejszą firmę.

Opłaciły się nasze ostateczne wybory – czyli to, iż postawiliśmy zatrudnić specjalistę. Nasz dom nabrał nowego wymiaru – w całości zaprojektowany został w stylu nowoczesnym i jest po prostu nieziemski. Wszystko do siebie pasuje – każde pomieszczenie, każdy najmniejszy detal. Myślę, że jeżeli sami zabralibyśmy się za projektowanie wnętrza z pewnością nie osiągnęlibyśmy takie efektu.