Jaki model waporyzatora jest najlepszy?

 

Palenie papierosów to niestety jeden z tych nałogów, których negatywne działanie na ludzki organizm zostało udowodnione. Z tego względu nie powinna nikogo dziwić rosnąca popularność, waporyzacji, czyli dostarczania aktywnych związków nikotyny lub ziół w formie bezpiecznej pary. Para wodna, w przeciwieństwie do dymu, jest pozbawiona szkodliwych dla naszego zdrowia związków chemicznych.

Zalety waporyzatora PAX

model vaporizer paxWszyscy powinni zdawać sobie sprawę z faktu szkodliwego wpływu palenia na ludzki organizm. Powstające podczas spalania nikotyny czy ziół szkodliwe związki zawarte w dymie mogą nawet mieć właściwości rakotwórcze. Stąd też rosnąca popularność bezpiecznych metod dostarczania organizmowi aktywnych związków ziół, poprzez waporyzację. Waporyzacja polega na tym, że susz z ziół czy nikotyny nie jest spalany, a jedynie podgrzewany do takiej temperatury, aby mogła z niego odparować woda, wraz zawartymi w niej związkami aktywnymi. Taka para, w przeciwieństwie do dymu, nie zawiera w swoim składzie związków benzydyny czy nafty więc jest w pełni bezpieczna. Oczywiście, aby móc rozpocząć przygodę z waporyzacją, potrzebujemy odpowiedniego waporyzatora, takiego jak model vaporizer pax. Popularność tego modelu może potwierdzić fakt, że to już trzecia generacja tego modelu, która pojawiła się po dwóch poprzednich, które cieszyły się ogromna popularnością. Zalety tego modelu to szybkie nagrzewanie się – w jedyne 30 sekund, cztery zaprogramowane ustawienia temperatur, niezwykle wydajny akumulator a nawet łączność Bluetooth. Ta ostania pozwala na łączenie się z przygotowaną przez producenta aplikacją mobilną – PAX Vapor APP, która ułatwia zarządzanie urządzeniem. Między innymi aplikacja pozwala na modyfikowanie zaprogramowanych wstępnie ustawień temperatury. Nie można zapominać także o tym ,ze ten model waporyzatora jest objęty aż 10-letnią gwarancją producenta. Producent tego waporyzatora wyszedł także naprzeciw zarówno zaawansowanym, jak i poczatkującym użytkownikom, umożliwiając zakup tego waporyzatora w jednym z dwóch zestawów – Basic Kit oraz Complete Kit. W zestawie prostszym, mamy do dyspozycji oprócz samego waporyzatora również ładowarkę, dwa ustniki, zestaw do czyszczenia oraz sitko. W zestawie zaawansowanym mamy dodatkowo do dyspozycji na przykład pokrowiec oraz adapter do koncentratów.

Dzięki waporyzacji nie musimy rozstawać się ze smakiem ulubionego papierosa czy ziół, a jednocześnie nie obciążać naszych organizmów. Jest to w pełni bezpieczny sposób, gdyż para wodna, w przeciwieństwie do dymu, nie ma w swoim składzie żadnych szkodliwych związków. Aby rozpocząć przygodę z waporyzacją, potrzebny nam będzie odpowiedni waporyzator.