Jestem bardzo zadowolona z cateringu

Jestem bardzo zabieganą osobą. Spełniam się zawodowo. Nie mam rodziny ale zupełnie o tym na razie nie myślę. Nie mam po prostu kiedy. Najważniejsza póki co jest dla mnie kariera. Moja firma jest dla mnie wszystkim więc każdą wolną chwilę poświęcam na ciekawe projekty, dzięki którym rozwijam się i dobrze zarabiam.

Zdecydowałam się na catering

Szczecin - cateringPonieważ nie mam czasu gotować a zdrowie jest dla mnie najważniejsze zdecydowałam się spróbować zamówić jedzenie z firmy, która została mi polecona przez moją przyjaciółkę. Moja Mariolka jest w podobnej sytuacji i ona już od dłuższego czasu korzysta z u sług polecanej mi firmy. Szczecin – catering jest na rynku od dłuższego czasu. Ma bardzo dobre opinie. Zdobył wiele nagród i wyróżnień w różnych kulinarnych konkursach. Firma zatrudnia znanych kucharzy, którzy przygotowują bardzo smaczne i niedrogie potrawy. Generalnie ceny dla mnie nie mają znaczenia. Stać mnie na wiele ale cieszę się, że można w naszym mieście dobrze i zdrowo zjeść za niewielkie pieniądze. Postanowiłam zaufać Mariolce i początkowo zdecydowałam się na wykupienie tygodniowego cateringu. W każdym dniu miałam zapewnione cztery posiłki. Były one zapakowane w ładne pudełka. Można było je sobie na spokojnie odgrzać. Każda potrawa była zdrowa i smaczna. Nie zawierała zbędnego tłuszczu. Na początku nie spodziewałam się, że aż tak będę zadowolona z zamawianego jedzenia. Po tygodniu stwierdziłam, że to dla mnie idealne rozwiązanie. Dzięki temu, że nie musiałam zajmować się gotowaniem miałam więcej czasu dla siebie. Po pracy mogłam wyskoczyć na siłownie czy fitness a nawet częściej spotkać się ze znajomymi. Póki nie mam rodziny mogę sobie pozwolić na catering zdecydowałam się kontynuować moją przygodę z poleconą przez przyjaciółkę firmą. Najbardziej byłam chyba zadowolona z różnych smaków i potraw, które codziennie się zmieniały. Dzięki temu catering był bardzo ciekawą formą i na pewno wielu klientów było zadowolonych z zamawianego jedzenia. Ja na pewno z niego nie zrezygnuję i będę polecać tą firmę pozostałym znajomym a także rodzinie. 

Uważam, że firma miała świetny pomysł na rozwój i udało jej się zrealizować swój cel. Ceny przystępne, jedzenie zdrowe i bardzo smaczne. Catering może być z nami na miejscu w Szczecinie ale także można zamawiać potrawy w okolicznych miejscowościach. Firma zapewnia dowóz. Przy określonych kwotach dowóz jest nawet darmowych uważam, że jest świetnym pomysłem i dzięki temu firma ma jeszcze więcej zamówień. Jestem wdzięczna przyjaciółce, że poleciła mi tą firmę.