Klasyczne sukienki to zawsze dobry wybór

 

Zawsze marzyło mi się, aby otworzyć własny sklepik z ubraniami dziecięcymi, ale niestety to marzenie musiało trochę poczekać, bo niestety zawsze coś wypadało i stawało mi na drodze. Teraz udało mi się odłożyć wystarczającą ilość pieniędzy, abym mogła zacząć wdrażać w życie moje małe marzenie, które zawsze chciałam spełnić. Teraz czułam, że wreszcie mi się uda. 

Klasyka w sukienkach dla dziewczynek

klasyczne sukienki wizytowe dla dziewczynekMoja mama ostatnio dzwoniła do mnie, że widziała lokal do wynajęcia, który idealnie nadawałby się na mój mały sklepik. Od razu pojechałam w to miejsce i faktycznie. Wielkość dokładnie taka, jaką chciałam mieć, cena bardzo przystępna i świetna lokalizacja. Nie zastanawiałam się długo i wynajęłam to miejsce. Teraz, kiedy miałam już miejsce, to mogłam zacząć zabierać się za asortyment. Tak, jak mówiłam chciałam mieć taki mały butik z ubrankami dziecięcymi, więc musiałam znaleźć odpowiednie hurtownie z takim rzeczami. Z tym akurat poszło mi sprawnie, ale chciałam znaleźć klasyczne sukienki wizytowe dla dziewczynek. Nigdzie nie mogłam takich znaleźć. W tej hurtowni były tylko sukienki, które według mnie miały wszystkiego za dużo i po prostu średnio mi się podobały, a zależało mi, aby cały towar, który będę miała naprawdę bardzo mi się podobał. Wierzyłam, że jeżeli mi się spodoba, to klientom na pewno też. W końcu dotarłam do miejsca, które oferowało mi prześliczne sukieneczki. Bardzo proste, skromne, dziewczęce i subtelne. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Od razu kupiłam kilka sztuk tych piękności. Wybrałam różne wzory – w kratkę, paski, ze wstążkami, z motylkami. Generalnie takie, w których każda dziewczyna będzie wyglądać uroczo i dziewczęco. Jak przyjechałam z całym towarem do mojego sklepu i zaczęłam wszystko rozkładać na półki, to muszę przyznać, że naprawdę najbardziej byłam dumna, że udało mi się zdobyć te sukienki, a łatwe to przecież nie było. Teraz nie mogłam się już doczekać otwarcia mojego butiku i pierwszych klientek, które będę mogła obsłużyć.

Mój sklep bardzo dobrze się rozwinął i absolutnie nie mogę narzekać na brak klientów. Bardzo chwalona jest jakość materiałów, a na tym mi najbardziej zależało. Cały czas chodzi mi po głowie rozszerzenie asortymentu o wiele innych sektorów odzieży i myślę że z czasem się to stanie. Wiem, że mam już pewne klientki, które zawsze czekają na różne nowości, więc o to się nie muszę martwić. Teraz zatrudniam już dwie nowe dziewczyny do obsługi i zastanawiam się nad powiększeniem lokalu, aby móc to jeszcze bardziej rozbudować.