Koszt depilacji laserowej

Wiele osób zastanawia się jak wygląda laserowe usuwanie owłosienia. Niektóre osoby boją się zabiegu, niektóre osoby uważają, że nie jest im to potrzebne, bo mogą same golić się maszynką. Zdania jak w każdym przypadku są podzielone. Jednak osoby, które mają zbyt duże owłosienie na plecach nie mają możliwości, aby samemu je usunąć.

Jakie są metody depilacji?

depilacja laserowa - cennik łódźPierwszą i najbardziej powszechną metodą golenia jest depilacja za pomocą maszynki. Kupujemy w drogerii kosmetycznej maszynkę i piankę i przystępujemy do dalszych kroków. Nakładamy piankę na przykład na nogi, rozprowadzamy po całej ich długości i maszynką, po kolei, zbieramy piankę. Dzięki temu nie omijamy żadnego miejsca. Po zakończeniu depilacji myjemy nogi, wycieramy, kremujemy i gotowe. Niestety po kilku dniach ten zabieg trzeba powtórzyć. Kolejną metodą depilacji może być wosk. Znajdziemy go w drogerii kosmetycznej. Kupujemy kilka opakowań, wracamy do domu i rozgrzewamy wosk. Możemy to zrobić pocierając wosk dłońmi ale trwa to długo albo położyć na grzejniku. Wosk musi być gorący aby depilacja przebiegła prawidłowo. Następnie przykładamy plastry z woskiem na daną partię ciała, delikatnie wmasowujemy i szybko i energicznie pociągamy za plaster. Następnie przykładamy kolejny i kolejny. Ta metoda jest jedną z bolesnych metod ale włoski odrastają nam po tym wolniej, ponieważ podczas odrywania plastrów, wyrywamy włosy wraz z cebulkami. Po tym zabiegu należy porządnie nawilżyć skórę. Trzecią metodą może być wyrywanie włosków. Raczej nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami, dlatego udajemy się do kosmetyczki. Kosmetyczka wyrywa włosy za pomocą pęsety. Ta metoda również jest bolesna. Ostatnią metoda jest depilacja laserowa – cennik łódź. To mniej bolesna metoda usuwania owłosienia. Dzięki tej metodzie możemy raz na zawsze pozbyć się włosów. Z tej metody korzystają również mężczyźni, którzy walczą z owłosieniem na plecach. Tą metodą możemy usunąć włosy z nóg, bikini, pach, pleców czy klatki piersiowej. Laserowe usuwanie włosów nie należy do najtańszej metody ale do najskuteczniejszej. w zależności od partii ciała, którą chcemy wydepilować ceny będą różne. Za depilację pach zapłacimy około dwieście złotych za jeden zabieg, za depilację łydek około czterysta złotych.

Jeśli chcemy pozbyć niechcianych włosów w skuteczny sposób warto udać się do kosmetyczki, która laserowo usunie nasze owłosienie. Tylko kilka zabiegów wystarczy aby więcej nie martwić się odrastającymi włosami. Warto więc wydać więcej pieniędzy i cieszyć się gładką skórą.