Kupno kolorowych liter przestrzennych

Zbliżały się urodziny mojej córeczki. Ponieważ wszystkie dzieci w przedszkolu urządzały imprezy z okazji swoich urodzin, chcieliśmy z mężem zorganizować takie urodziny również dla naszego dziecka. Zastanawialiśmy się właśnie jak zorganizować takie urodziny, żeby były niepowtarzalne i unikatowe. Mąż zaproponował, żebyśmy kupili lub wynajęli litery przestrzenne z których ułożymy jakiś urodzinowy napis dla córki, na przykład jej imię i życzenia wszystkiego najlepszego. Uznałam, że jest to bardzo dobry pomysł. 

Poszukiwania kolorowych liter przestrzennych w Warszawie

kolorowe litery przestrzenne w warszawieNie miałam pojęcia, gdzie szukać takich liter w Warszawie, ponieważ do tej pory widziałam takie tylko na filmach. Zadzwoniłam do mojej przyjaciółki, o której pomyślałam, że powinna mi umieć pomóc. I miałam rację. Dowiedziałam się od niej, gdzie dostanę kolorowe litery przestrzenne w warszawie. Podała mi nazwę sklepu, gdzie widziała takie litery. Od razu zapisałam sobie jego adres i nazwę, i wybrałam się tam na zakupy. Okazało się, ze w tym sklepie można było dostać duży wybór różnych liter przestrzennych. Były do wyboru mniejsze i większe litery, w różnych kolorach, a nawet w różnych czcionkach. Szczególnie spodobały mi się litery podświetlane. Wybrane przeze mnie litery przestrzenne mogłam zakupić albo wynająć. Zastanawiałam się nad wynajmem, ponieważ nie wiedziałam, kiedy jeszcze takie litery mogłyby mi się przydać, ale ostatecznie zdecydowałam się je zakupić. Zdecydowałam się na drewniane, kolorowe litery przestrzenne. Były one bardzo solidne i trwałe. Można je było postawić na ziemi lub zawiesić na ścianie. Litery były dość duże, posiadały wysokość około 50 centymetrów. Wbrew pozorom nie były one zbyt drogie. Zapakowałam je do bagażnika i zawiozłam prosto na salę, gdzie miała odbyć się impreza urodzinowa mojej córki. Razem z mężem rozstawiliśmy litery na sali zabaw. Muszę przyznać, że kupno takich liter było świetnym rozwiązaniem. Wszystkim gościom i dzieciom bardzo się one spodobały.

Takie kolorowe, przestrzenne litery są świetnym rozwiązaniem na różne imprezy okolicznościowe. Są świetnym atrybutem do robienia zdjęć, a w przypadku dzieci także elementem wielu atrakcyjnych zabaw. Po skończonej imprezie spakowaliśmy litery i złożyliśmy je na strychu. Nie zajmowały wcale zbyt wiele miejsca. Bardzo mi się podobało, że udało mi się je dostać w tak przystępnej, niskiej cenie. Byłam z nich bardzo zadowolona. Okazały się uniwersalne i przydatne jeszcze w przypadku wielu różnych imprez. W dodatku bez problemu dostałam je w Warszawskim sklepie.