Nietypowe zegarki z drewna

 

W dzisiejszych czasach w ciągu roku mamy mnóstwo okazji do tego, żeby kupić bliskim nam osobom jakiś prezent. Na pewno każdy z nas to miłe uczucie, kiedy możemy wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka obdarowując go na przykład tym, o czym marzył. Są oczywiście plusy i minusy tak wielu okazji do obdarowywania się. Największym wyzwaniem okazuje się bowiem sam wybór prezentu. Przy tak wielu okazjach może bowiem zabraknąć nam czasami pomysłu. Zbliża się Boże Narodzenie, a więc czas robienia największych prezentów. 

Drewniany zegarek w formie prezentu

zegarki z drewna na prezentJednym z uroków dzisiejszych czasów jest to, że mamy w ciągu roku coraz więcej okazji, żeby podarować drugiej osobie jakiś upominek. Są to już nie tylko święta, urodziny czy imieniny, ale też dzień matki, chłopaka, kobiet i tak dalej. Jest to bardzo fajne z racji tego, że samo dawanie sprawia zazwyczaj o wiele więcej radości, niż przyjmowanie, chociaż jedno i drugie to dwie strony tego samego medalu. Duża ilość okazji do kupowania prezentów sprawia, że często zwyczajnie brakuje nam pomysłów na upominek. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc czas robienia największych zakupów. Warto przyjrzeć się inspiracjom na prezenty. Ja, na przykład, chce kupić mojemu tacie zegarek na prezent. Okazało się jednak, że jakiś czas temu pojawiła się nietypowa kolekcja zegarków, która w pełni wykonana jest z drewna. Takie zegarki z drewna na prezent są zazwyczaj strzałem w dziesiątkę. Są bowiem pięknie wykonane, w stu procentach ręcznie, z unikatowych kawałków drewna. Męskie wersje zegarków mają różny design, od sportowego po bardziej elegancki. Mój tata jest zwolennikiem nietuzinkowych rozwiązań, dlatego stwierdziłam, że kupię mu bardziej sportową wersję zegarka. Jest on bowiem w stu procentach wykonany z drewna, łącznie z bransoletą. Upatrzyłam sobie zegarek stworzony z ciemnego drewna, przeplatanego jaśniejszymi elementami. Bardzo podobają mi się w takich zegarkach tarcze, które zazwyczaj są pięknie grawerowane i wyróżniają się kolorystycznie z całości. W sklepach można znaleźć coraz więcej drewnianych zegarków.

W ciągu roku jest wiele okazji do tego, żeby podarować naszym najbliższym jakiś prezent. Jedną z najbardziej oczywistych jest Boże Narodzenie. Z okazji tych świąt kupujemy zazwyczaj najdroższe upominki. Czasami brakuje nam jednak pomysłów na nie, na szczęście sporo inspiracji można znaleźć na przykład w Internecie. Ja w tym rok wpadłam na pomysł, żeby kupić tacie pod choinkę nietypowy zegarek wykonany z drewna.