Niezawodność i skuteczność preparatu Dr Cyj

Coraz więcej kobiet poszukuje sprawdzonych sposobów na poprawę kondycji włosów. Oprócz naturalnych metod (nietraktowanie ich gorącym powietrzem, używanie masek i odżywek bez konserwantów), Panie chcą zadbać o niej od wewnątrz jedząc pomidory, suszone owoce, marchew, szczypior oraz nabiał. Niestety, w wyniku chorób jak i stresującego trybu życia może się okazać, że to za mało i trzeba sięgnąć po rozwiązanie problemu wypadających i osłabionych włosów wybierając produkt z zakresu medycyny estetycznej.

Dr Cyj nie zawiedzie cię swoim składem

niezawodny dr cyjSpecjaliści od lat zastanawiali się nad sposobem powstrzymania wypadających włosów w cebulkach i mieszkach włosowych. Niezawodny Dr Cyj okazał się fenomenalnym odkryciem wartym poświęcenia dziesięciu lat z życia naukowców, którzy nie poprzestawali nad jego pracami. Dziś już wiemy, że sposobem na lśniące i odbudowane włosy jest kwas hialuronowy i siedem sprawdzonych peptydów w małej buteleczce. Producent gwarantuje szybki i długotrwały efekt już po kilku zabiegach w gabinecie. Za pomocą strzykawki można wprowadzić te nieposkromione substancje wgłąb skóry i pozwolić im na działanie. Substancje aktywne uwalniane są stopniowo dla lepszego efektu i zwiększonego działania. Przedłużone uwalnianie się składników i ich penetracja przynosi same korzyści. Skoncentrowany produkt w jednej małej buteleczce mieści wiele potrzebnych składników, które pomagają w walce z kompleksami. Sam zabieg jest krótki i mało bolesny, bo nie o to zadbali specjaliście – by klientki nie obawiały się go, a ochoczo z niego korzystały. Dekapeptydy zawarte w Dr Cyj pobudzają mieszki włosowe i stymulują wzrost włosów oraz mogą aktywować białko Wnt. Dekaptydy mają też zbawienny wpływ na komórek macierzystych i keratynocytów. Z klei, oligopeptyd przeciwdziała łysieniu na skórze głowy i powstrzymuje niechciane wypadanie włosów. Oligopeptyd-71 pomaga w przywrócić pigmentację włosów sprawiając, że włosy odzyskują swój dawny, naturalny kolor.

Dziś już nikogo nie dziwią rozwiązania problemów skórnych za pomocą strzykawki i środka aktywnego. W medycynie estetycznej coraz częściej odchodzi się od pozbywania się problemów za pomocą skalpela na rzecz mniej inwazyjnych zabiegów. Pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość na coraz nowsze i doskonalsze środki, choć trudno uwierzyć, że mogłoby powstać coś jeszcze doskonalszego od tego, czym możemy dysponować już teraz. Jedno jest pewne – nie wiadomo, co przyniesienie dzień, ale jeżeli chcemy już teraz poprawić swój wygląd mamy do tego prawo jak i wiele skutecznych środków.