Noclegi na Sulwaszczyźnie

W naszym kraju mamy mnóstwo malowniczych miejsc, które mogą zadziwić niejedną osobę. W większości miejsca te są nam dość mało znane. Przyjęło się bowiem, że odwiedzamy te miejsca, które są najbardziej popularne i cały czas głośno o nich w mediach. Okazuje się, jednak, że jeśli trochę poszperamy w sieci, to znajdziemy mnóstwo poleceń dotyczących rzek, jezior, miejscowości górskich i tak dalej, które zapierają dech w piersiach. Ja w tym roku przez przypadek natknęłam się na rejony Suwałk i przy okazji zakochałam się w jednej rzece. 

Odkrywamy uroki okolic Czarnej Hańczy

noclegi nad Czarną HańcząPolska jest przez wiele osób bardzo niedocenianym krajem, jak chodzi o piękno krajobrazów. Często zachwycamy się nad zagranicznymi wycieczkami, nie wiedząc, co mamy pod nosem. Wiele miejsc w Polsce odkrywa się przez przypadek. Tak było u mnie. Moja znajoma zaprosiła mnie na Suwalszczyznę, bo tam ma dom rodzinny. Początkowo niebardzo chciałam jeździć aż tak daleko, jednak zmieniłam zdanie po tym, jak poczytałam trochę o tym regionie. Pojechałam więc i zakochałam w tamtejszych krajobrazach. Najbardziej zachwyciła mnie Czarna Hańcza, a szczególnie jej fragment. Wybieram się tam w tym roku z rodziną, żeby móc podziwiać tereny Puszczy Augustowskiej. Odkryłam, że noclegi nad Czarną Hańczą to nie tylko pola namiotowe dla kajakarzy, ale też kwatery prywatne lub urokliwe pensjonaty. Każdy może znaleźć coś tam dla siebie. Okolice Czarnej Hańczy są zupełnie dzikie, pozbawione ludzkiej ingerencji. Jest to więc doskonałe miejsce na oderwanie się od codzienności. Można to w pełni wypocząć, kontemplując piękne okoliczności przyrody. Dużą tutejszą atrakcją jest sprzedaż regionalnych wyrobów przez tutejszych mieszkańców. Można więc zakupić różnego rodzaju wypieki, zaprawy i tak dalej. Takie swojskie klimaty przyciągają tutaj coraz więcej osób, często całe rodziny z dziećmi. Nadal jednak jest to region mało znany, więc jak ktoś chce odpocząć od tłumów turystów, to jest to doskonałe miejsce na to. Zieleń, woda, piękne widoki i tak dale. Wszystko to, czego potrzeba do kompletnego wyciszenia się. 

Człowiek co jakiś czas potrzebuje wypoczynku i odcięcia się od codzienności. W Polsce jest mnóstwo urokliwych miejsc, które jeszcze są mało znane. Jednak jak się trochę postaramy, to w łatwy sposób można je odkryć. Internet pełen jest opisów takich miejsc. Coraz więcej osób, bowiem, odkrywa uroki naszego kraju. Ja niedawno odkryłam okolice Czarnej Hańczy i bardzo mi się to miejsce podobało. Ostatnio chętnie tam wracam i pokazuje to miejsce swojej rodzinie.