Nowoczesne usługi kamerzystów weselnych

Branża wideofilmowania na przełomie kilku ostatnich dekad przeszła wręcz prawdziwą rewolucję. Pewnie większość dzisiejszych pięćdziesięciolatków pamięta swoje śluby i wesela. Jakie wtedy były kamery? O ile w ogóle kogoś było stać na wynajęcie kamerzysty wówczas to pojawiał się na weselu dobrze zbudowany człowiek z wielką kamerą opartą na ramieniu. Dwie czy trzy dekady temu kamery do filmowania wyglądały dokładnie tak jak dzisiejsze kamery telewizyjne stojące na wielkich stojakach.

Dzisiaj kamerzyści robią z filmem cuda

rekomendowany kamerzysta na wesele w łodziRewolucję, jaka nastąpiła w tej branży, najłatwiej jest porównać oglądając dwa filmy z wesela. Jeden z czasów lat dziewięćdziesiątych a drugi z czasów współczesnych. Dzisiejsi narzeczeni mogą nawet nie pamiętać tych pięknych napisów, które można było dodać do filmu nagrywanego na kasetę VHS. Do tego potrzebna była wówczas naprawdę najwyższej klasy kamera wyposażona w możliwość dodawania takich efektów specjalnych. A teraz w filmach z wesela mamy efekty specjalne jak w amerykańskich filmach akcji. Każdy rekomendowany kamerzysta na wesele w Łodzi potrafi zrobić takie dodatki, że przy oglądaniu filmu można naprawdę mocno się zdziwić. Bo nikogo nie zdziwią już takie efekty jak filmowanie z drona czy film kręcony w technologii 360 stopni. To wszystko dzisiaj są już można powiedzieć standardy. Niektórzy najlepsi kamerzyści mają już taki sprzęt, że potrafią nakręcić film w technologii trójwymiarowej. Można go później odtworzyć na specjalnym telewizorze pod warunkiem, że posiada się specjalne do tego okulary. Jeśli chodzi o jeszcze ciekawsze rzeczy to pojawiają się już sygnały, że wprowadza się w tej branży technologię hologramów. To jest coś niesamowitego, ale ponoć można już coś takiego zamawiać. Wówczas dostaje się zapis hologramu i mając specjalne urządzenie można zobaczyć siebie niemalże jakby stanąć wówczas obok. Włączamy hologram i widzimy jak staliśmy przy ołtarzu a wszystko jest tak wiarygodne jakby to było naprawdę. No można już robić takie cuda, ale zanim to się spopularyzuje to jeszcze sporo czasu przed Nami.

Filmowanie na weselach to bardzo dobry zawód, ponieważ wesela będą zawsze a kamerzystów na wesele nigdy nie za wiele. Nowoczesna technologia, która jest wprowadzana przez kolejnych kamerzystów za chwilę stanie się pewnie standardem u wszystkich w tej branży. Póki co filmy wyglądają jak produkcje rodem z Hollywood. Wszystko oczywiście ma swoją cenę, ale płyta z filmem z wesela to tak naprawdę najważniejsza pamiątka z tego wyjątkowego dnia.