Opcja składania komputerów specjalnie na zamówienie

Pomimo tego, że większość graczy dobrze zna się na sprzęcie komputerowym to jednak nie zawsze czujemy się na tyle pewni, aby samodzielnie poskładać komputer. Nie oznacza to jednak, że chcąc poskładać od zera komputer musimy poświęcić mnóstwo czasu na wtajemniczenie się w temat, aby potem nie żałować jakiegoś zakupu ponieważ istnieją firmy, które mogą nas w tym wyręczyć. 

Składanie komputerów na zamówienie

składamy komputer dla graczaOd kilku lat pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego. Jestem ogromnym pasjonatem nie tylko sprzętu samego w sobie, ale również i gier. Po skończonych studiach informatycznych robiłem wszystko, aby zatrudnić się właśnie w sklepie z komputerami i na szczęście szybko mi się to udało. Jeszcze do niedawna nasza firma skupiała się głównie na sprzedaży gotowych komputerów konkretnych marek. Nasz asortyment był naprawdę bardzo pokaźny i absolutnie każdy bez względu na to do czego potrzebował komputera, miał możliwość zakupienia idealnego modelu dla siebie. Od jakiegoś czasu jednak można zaobserwować, że granie w gry, a także streamowanie ich w sieci staje się coraz bardziej popularniejsze toteż wymagania klientów jednocześnie wzrastają i dziś sporo osób nie chce godzić się na kompromisy zawarte w gotowych komputerach ponieważ wolą samodzielnie złożyć swój komputer. Jednocześnie odwiedzając fora internetowe zauważyłem, że sporo osób nie potrafi jednak poprawnie tego zrobić, więc zaproponowałem w naszej firmie, abyśmy się zajęli taką usługą. Odkąd tylko ogłosiliśmy na stronie, że nie tylko sprzedajemy, ale i składamy komputer dla gracza mnóstwo osób zaczęło prosić nas o pomoc mając problemy z dopasowaniem odpowiedniej karty graficznej, czy procesora do innych podzespołów. Wreszcie czułem się w pracy, jak ryba w wodzie ponieważ dla mnie składanie komputerów, doradzanie, szukanie do sprzętu części takich, które będą optymalne do zapotrzebowania klienta oraz kwoty, jaką chce przeznaczyć na komputer to jest wspaniała zabawa przy której dodatkowo powiększam mimochodem swoją wiedzę.

Obecnie bardzo dużo firm oferuje usługi składania komputera i skorzystanie z takowej polecam absolutnie każdemu, kto nie czuje się na siłach, aby poskładać samodzielnie sprzęt i nie chce ryzykować, że coś pójdzie nie tak. Najczęściej po skontaktowaniu się z obsługą i wyjaśnieniu ile chcemy przeznaczyć na kompa oraz sprecyzowaniu do czego ma on nam służyć, pracownicy sami znajdą dla nas odpowiednie podzespoły dając nam nierzadko nawet pole do wyboru względem kart graficznych, ramu oraz innych najistotniejszych części.