Polecany pojazd elektryczny dla niepełnosprawnych

 

Od urodzenia borykam się z mózgowym porażenie dziecięcym czterokończynowym spastyczny. Oznacza to, że nie poruszam się samodzielne, lecz za pomocą wózka inwalidzkiego. Moje ręce, wskutek silnego wzburzenia emocjonalnego, robią się spastyczne i sztywnieją. Mam również problemy z utrzymaniem głowy, bo nierzadko kark odmawia też posłuszeństwa. Generalnie, mimo pełnej sprawności intelektualnej, żyje mi się bardzo trudno, dlatego stale szukam różnego typu rozwiązań technologicznych i naukowych. Myślę, że bardzo ułatwiłby mi życie elektryczny skuter inwalidzki.

Popularne skutery elektryczne w sklepie internetowy

skuter elektryczny trójkołowyZnam wiele niedrogich sklepów medycznych, w których często robię zakupy. Jestem stałą klientką, więc obowiązują mnie wszelkie dostępne rabaty. Przejrzę sobie teraz aktualną ofertę sprzedażową – być może, akurat natrafię na interesujący model pojazdu. Od razu przypadł mi do gustu skuter elektryczny trójkołowy w kolorze zielonym – najmodniejszym w tym sezonie. Lubię podążać za modą, aby nie stać w tyle. Uważam też, że kolor zielony symbolizuje nadzieję, która jest dla mnie bardzo istotna w życiu. Jeśli chodzi o parametry tego pojazdu elektrycznego, to są one także bardzo zachęcające. Najważniejsze jest to, że pojazd ma najnowocześniejszy i najlepszy akumulator żelowy, którego nie trzeba często ładować. Jedno naładowanie w zupełności wystarcza, aby przejechać nawet pięćdziesiąt kilometrów. Kolejnym atutem jest praktyczny kosz na zakupy i kufer na szyfr. Od jakiegoś czasu, można bez problemu wjechać skuterem elektrycznym do samego wnętrza centrum handlowego, co było niegdyś zabronione. Marzę o tym, aby móc samodzielnie zrobić zakupy. Poczułabym się bardziej niezależna, samodzielna i nie musiałabym wciąż prosić o pomoc najbliższych, czego nie lubię robić. Pojazd elektryczny posiada także najnowocześniejsze oświetlenie ledowe, klakson i regulowaną kierownicę. Fotel jest bardzo wygodny i ma tapicerowane oparcie z zagłówkiem – bardzo istotnym dla mnie elementem siedzenia.

Ważnym atutem wybranego przeze mnie modelu skutera jest też nowoczesny, podświetlany panel z wejściem USB oraz nawigacją. Do skutera dołączone są dwa kaski gratis, co mnie ogromnie cieszy. Jeśli chodzi o cenę pojazdu, to oscyluje ona w granicach czterech tysięcy złotych. Po odliczeniu przysługującego mi rabatu, wygląda na to, iż musiałabym zapłacić o tysiąc złotych mniej. To świetna okazja, więc nie ma na co czekać. W magazynie pozostały tylko dwa takie skutery, więc jeszcze dziś złożę zamówienie.