Prezent zamknięty w herbacianej skrzynce

Sprawienie przyjemności prezentem czy drobnym podarkiem wcale nie jest prostym zadaniem. Czasem nawet staje się bojowym wyzwaniem, zwłaszcza gdy –  mamy mało czasu na realizację zadania albo też nie do końca znamy preferencje obdarowywanego. W takiej sytuacji proponuje postawić na klasyczne nie przekombinowane podarunki.

Co dla sąsiadki za podlewanie kwiatów?

polecany zestaw herbat w skrzynceCzasem warto – choćby skromnym upominkiem – zaakcentować naszą wdzięczność, przyjaźń czy po prostu zapoczątkować dobrą sąsiedzką relację. Ale jaki gadżet sprawi przyjemność i jednocześnie nie wprawi obdarowywanego w nadmierne zakłopotanie?  Bo przecież nie w tym rzecz. Klasycznie, elegancko, smakowicie i pachnąco. I już jest pomysł. Ty razem jednak nie czekoladki i nie pachnące mydełko, a zupełnie coś innego. Drewniana skrzynka z subtelnym złotym zamknięciem, a w środku zestaw pachnących saszetek różnorodnych rodzajów herbat.  Można przebierać: czarne, zielone, białe, czerwone czy owocowe. Herbaty zawsze się obdarowanemu przydadzą, jeśli nawet nie trafimy na herbaciarz,a to przydają mu się na każde rodzinne spotkanie czy domowy zjazd przyjaciół. Ponad to, dla samej wytwornej skrzyneczki warto skusić się na ów prezentowy zakup. Któż z nas nie ma drobiazgów, które można potem przechowywać w herbacianym opakowaniu. Tym bardziej, iż polecany zestaw herbat w skrzynce to gadżet nastawiony na taką opcję. Po wykorzystaniu wszystkich torebek, możemy albo uzupełnić je o nowe egzemplarze herbat i pozostawić jako ozdoba kuchennej półki, albo zmienić przeznaczenie i funkcjonalność gadżetu. Ślicznie wyściełana, drewniana skrzynka może służyć np.:  kobiecej biżuterii, zestawie kosmetyków kolorowych do malowania, czy jako sposób na eleganckie przechowywanie papeterii, widokówek z wakacji, drobnych pamiątek itp. Można tez z herbacianym prezentem pójść o krok dalej i podatować – zwłaszcza jeśli chodzi o bardzo bliskie nam osoby – spersonalizowaną skrzynkę z zapasem herbacianym. Grawer, dedykacja na pudełku może być wedle naszego uznania bardzo różnorodna. Rewelacyjny pomysł na dzień babci i dziadka czy nawet na uroczystość ślubną w zastępstwie za czekoladki. Zwłaszcza, że można znaleźć na rynku białe egzemplarze skrzyneczek.

Ciepła herbata kojarzy się między innymi: ze spokojem, chwilą odprężenia, przerwą dla siebie, rozkoszą, czasem wolnym dla pogaduszek, rozgrzaniem zmarzniętych dłoni……z wszystkim co w gruncie rzeczy miłe i przyjemne. Dlatego też tak świetnie wpisuje się w rolę prezentu. Wywoła uśmiech na twarzy.