Przepiękne wydanie Biblii

 

Będąc osobami wierzącymi, na pewno staramy się robić wszystko, co tylko możemy, żeby naszą wiarę pogłębiać i staramy się, by nigdy o niej nie zapominać. Jest to czymś całkiem oczywistym, chociażby z tego względu, że na pewno bardzo zależy nam na byciu bliżej Boga, a w tym nic nie pomaga tak bardzo jak czytanie Biblii. Dobrze jest mieć ją w swoim domu, by móc ją zawsze otworzyć i przeczytać coś, co napełni nasze serca wiarą i sprawi, że poczujemy się po prostu doskonale oraz zyskamy motywację na kolejne dni.

Niesamowite i pięknie oprawione Pismo Święte

oprawiona biblia tysiącleciaZarówno ja, jak i mój mąż pochodzimy z rodzin katolickich i nasze dzieci również chcieliśmy wychowywać w wierze, dlatego już od małego tak naprawdę staraliśmy się ich uczyć jakichś prostych modlitw i przekazywać im najważniejsze prawdy wiary. Kiedy były już odpowiednio duże to uznaliśmy też, że powinny powoli zapoznawać się z Biblią. To wydanie, które mieliśmy w domu wydawało się już jednak zbyt stare, więc uznaliśmy, że konieczne będzie kupno nowego. Zaczęliśmy szukać jakiegoś ładnego oraz czytelnego wydania, oczywiście posiadającego przypisy, by nasze dzieci nie miały wątpliwości co do jakiegokolwiek fragmentu. Zależało nam bowiem, aby wszystko było  dla nich całkowicie jasne oraz czytelne. Na całe szczęście w pewnym katolickim sklepie znalazła się dla nas chyba najpiękniejsza, oprawiona Biblia Tysiąclecia. Wydanie to było naprawdę niesamowite, było piękne, a w środku zawierało wszystko to, czego było nam trzeba i dlatego bez jakiegokolwiek wahania kupiliśmy ową Biblię. Czytało się ją naprawdę przyjemnie dzięki odpowiednio dużej czcionce, a do tego przypisy były zrozumiałe, dlatego nie tylko my czerpaliśmy teraz radość ze Słowa Bożego, ale nasze dzieci również. Uważam więc, że każda wierząca osoba powinna mieć w domu takie wydanie Biblii, bo dzięki niemu odkrywanie pewnych rzeczy, które powiedział Bóg jest jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Czytanie Pisma Świętego dzięki temu wydaniu stało się dla nas codziennym nawykiem.

Biblia to bardzo ważna dla chrześcijan księga i oczywiście każdy wierzący powinien ją w swoim domu posiadać. Warto jest jednak czasami zakupić możliwie jak najpiękniejsze wydanie, by czytało nam się dobrze i czytelnie. Teraz możemy nawet kupić oprawioną Biblię, która zaskoczy nas swoim pięknem i estetyką, a do tego odpowiednią czcionką oraz objaśnieniami co do niektórych fragmentów. Dzięki takiej Biblii poznawanie Boga będzie jeszcze prostsze i sprawi, że będziemy czuli się jeszcze lepiej.