Przygotowana wizualizacja bardzo nam się spodobała

Jestem w trakcie przeprowadzki do naszego nowego domu. Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję, ze mąż wyjedzie za granicę żeby zarobić pieniądze na budowę naszego domu. Działkę kupiliśmy zaraz po ślubie i mieszkaliśmy w bloku. Mieliśmy nadzieję, że kiedyś uda nam się odłożyć pieniądze i zbudować nasz wymarzony dom. Kiedy mąż wyjechał za granicę było mi trochę ciężko ale wiedziałam, że ten wyjazd ma cel i warto się poświęcić. Maż znalazł dobrą pracę i zarabiał dużo pieniędzy. Żyliśmy oszczędnie i odkładaliśmy sporo pieniędzy miesięcznie na budowę domu. 

Zatrudniliśmy architekta wnętrz

projekty z wizualizacją wnętrz - lublinNasz architekt był bardzo fajny. Dobrze się rozumieliśmy. Powiedzieliśmy mu jak nasz dom ma wyglądać. Na czym nam szczególnie zależy i on wszystkie nasze prośby i sugestie uwzględnił w przygotowanym projekcie. Miał duże doświadczenie w branży. Sporo projektów i wizualizacji na swoim koncie. Czytaliśmy wiele pozytywnych komentarzy odnośnie jego pracy dlatego się na niego zdecydowaliśmy. Nasz współpraca przebiegała pomyślnie. Zależało nam żeby dom był solidny i piękny a zarazem żebyśmy zmieścili się w określonym przez nas budżecie, który mieliśmy przeznaczony na ten cel. Projekty z wizualizacją wnętrz – lublin, które nasz architekt przygotowywał do tej pory bardzo nam się podobały. Widzieliśmy sporo projektów przygotowanych przez niego bo miał je zamieszczone na swojej stronie internetowej. dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak pracuje, jakie ma pomysły i to nas ostatecznie przekonało do zatrudnienia go. Nie pożałowaliśmy naszej decyzji. Projekt, który dla nas przygotował był przytulny, bardzo nam się spodobał. Nie mieliśmy do niego żadnych zastrzeżeń. Wizualizacja naszego domu przygotowana przez fachowca była idealna. Wszystkie nasze sugestie były w niej zawarte. Bardzo się cieszyłam, ze trafiliśmy na tak dobrego fachowca, który słuchał nas i dostosował swój projekt do naszych pomysłów.

Budowa domu przebiegła sprawnie. Mąż mógł już wrócić do kraju i poszukać sobie pracy żeby być już z nami na miejscu. Dzięki jego ciężkiej pracy mogliśmy zbudować nasz wymarzony dom i bardzo sprawnie się do niego wprowadzić. Byłam mężowi bardzo wdzięczna. Skorzystanie z pomocy architekta i przygotowana przez niego wizualizacja to był strzał w dziesiątkę. Wiedzieliśmy już jak dom będzie wyglądał i mogliśmy jeszcze ewentualnie w fazie projektu coś zmieniać, żeby później nie trzeba było przebudowywać ścian lub dokonywać większych remontów. Warto korzystać z dobrych fachowców, którzy w przystępnej cenie pomagają swoim klientom.