Renomowana firma serwisująca komputery

Eventy gamingowe przyciągały coraz więcej graczy, i dzięki frekwencji, mogliśmy w niedługim czasie powiększyć je znacznie, zmieniając lokalne imprezy dla graczy w ogólnokrajowe zawody. Problem w tym, iż większa ilość graczy wymagała użycia większej ilości sprzętu który, oczywiście, z czasem się zużywał. Komputery przez nas używane były jednak dość wysokiej jakości, budowane specjalnie do bardzo intensywnych rozgrywek, więc ewentualne usterki były stosunkowo rzadkie, i w większości wypadków byliśmy w stanie naprawiać je sami.

Renomowany serwis komputerów gamingowych

profesjonalny serwis komputerówProblemy zaczęły się jednak podczas regularnych imprez, bo zapomnieliśmy iż sprzęt elektroniczny z czasem zaczyna się zużywać, co powoduje najpierw drastyczne spadki osiągów, a następnie usterki uniemożliwiające często nawet uruchomienie sprzętu. Na dodatek, przekonaliśmy się że jak coś musi się zepsuć, to zepsuje się w najbardziej nieodpowiednim momencie, na przykład w trakcie trwania zawodów. Po lawinowej awarii kilkunastu komputerów, byliśmy zmuszeni odwołać zawody i zaangażować profesjonalny serwis komputerów do pomocy, gdyż z tak dużą ilością sprzętu do naprawy nie byliśmy sobie w stanie poradzić sami. Obsługa serwisu do którego się zgłosiliśmy była, jak się okazało, stałymi bywalcami naszych eventów, i byli dzięki temu bardzo chętni do współpracy, szczególnie że widzieli nasze problemy na własne oczy. Zabrali się więc entuzjastycznie do pracy, część komputerów która była najmniej zużyta naprawiając na miejscu bez większych trudności, choć kilkanaście sztuk musieli zabrać do serwisu, bo na pierwszy rzut oka nie było możliwe ustalenie przyczyny usterek. Serwis okazał się bardzo fachowy, w ledwie tydzień ustalając główne przyczyny awarii większości komputerów, i wymieniając wszystkie zużyte czy przestarzałe podzespoły. Gdy firma nie posiadała odpowiednio dobrych części na stanie, zawsze oferowała nam zamienniki od innych producentów, lub proponowała wymianę sprzętu na nieco inną konfigurację o zbliżonych parametrach.

Dzięki rzetelności i szybkości serwisantów, mogliśmy nawiązać stałą współpracę, dzięki czemu owy serwis stał się naszym głównym pogotowiem komputerowym, a my w zamian zaczęliśmy reklamować ich firmę na naszych eventach jako jednego ze sponsorów. Wszelkie awarie, jakie napotkaliśmy po rozpoczęciu współpracy z serwisem były usuwane natychmiastowo, bo zwykle na imprezach było przynajmniej dwóch pracowników serwisu, którzy czuwali nad częścią techniczną i sprawnym działaniem sprzętu.