Solidna bramka trójramienna wysokiej jakości

W wielu przedsiębiorstwach dystrybucyjnych oraz handlowych, a także przemysłowych i produkcyjnych do których wstęp umożliwiony jest tylko osobom upoważnionym oraz pracownikom, zastosowane są specjalne bramki tripodowe, które są w stanie przepuścić osoby po automatycznym odczytaniu danych z karty magnetycznej, lub też po odczytaniu kodu kreskowego. Bramki trójramienne znajdują się także na stacjach dworca oraz metra, oraz przepuszczają wyłącznie pasażerów, posiadających ważny bilet.

Bramka trójramienna zabezpieczająca przejścia

tripod bramkaZastosowanie tripodów, czyli wysokojakościowych i trwałych bramek trójramiennych, ma na celu zmniejszenie ilości osób na danym obszarze, lub też przepuszczenie wyłącznie takiej ilości osób, ile miejsc siedzących oraz stojących jest w punkcie docelowym, na przykład w pociągu. Dlatego też tripody znajdą swoje zastosowanie także w wielu przedsiębiorstwach oraz zakładach pracy, gdzie wstęp oraz możliwość pobytu na terenie obiektu, mają wyłącznie osoby, które posiadają odpowiednią przepustkę w postaci karty magnetycznej. Po przyłożeniu karty do czytnika umieszczonego w panelu tripoda, umożliwia on przejście jednej osobie. W przypadku zakładów pracy, przyłożenie karty do bramki trójramiennej jest jednoznaczne z pojawieniem się pracownika w zakładzie pracy, oraz rejestracją godziny wejścia do zakładu w elektronicznym systemie rejestracji czasu pracy, po zakończeniu czasu pracy pracownik wychodząc z zakładu przez bramkę wykonuje tę samą czynność, co oznacza że opuszcza zakład. Tripod bramka trójramienna, wykonana jest wyłącznie z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów do celów produkcji, jak również z zastosowaniem nowoczesnych systemów automatyki elektrycznej. W niektórych tripodach, swoje zastosowanie znajduje także specjalny system AI, czyli automatyczna inteligencja, umożliwiająca przejście każdej osoby, której odcisk palca jest zarejestrowany w bazie danych, niemniej jednak systemy te są znacznie bardziej kosztowne, i znajdują zastosowanie w bardzo niewielu miejscach w Polsce.

Niemniej jednak na bramki tripodowe z zastosowanym podstawowym systemem elektroniki automatyzującej, możemy natrafić praktycznie wszędzie, zarówno wchodząc do zakładu pracy, jak również udając się do stacji metra lub stacji kolejowej. W tego rodzaju miejscach, zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa jest niezwykle ważne, dlatego też bramki przepuszczające wyłącznie określoną liczbę osób, znajdują bardzo wysoki poziom uznania, jak również zastosowanie.