Styl boho na weselach

 

W dzisiejszych czasach wesela to nie są zwykłe przyjęcia, ale dokładnie przemyślane uroczystości, podczas których nie brakuje różnych atrakcji. Narzeczeni dbają o najmniejsze szczegóły, takie jak chociażby winietki na stołach dla gości. Punktem wyjścia w przygotowaniach uroczystości staje się zazwyczaj określenie stylu, w jakim udekorowany będzie kościół i sala. Styl ten ma wpływ na wygląd panny młodej oraz na to, jaką salę wybierzemy. Od jakiegoś czasu modne stają się nawiązania do natury i wesela urządzane są w nieco wiejskim klimacie. 

Zaproszenia z motywami roślinnymi

dekoracyjne zaproszenia ślubne bohoW dwudziestym pierwszym wieku do łask wracają przyjęcia weselna urządzane w wiejskim stylu. Nazywa się go stylem boho. Styl ten charakteryzuje się dużą naturalnością dekoracji, zwiewnością i swojskim klimatem. Ogromnym zainteresowaniem wśród par, które chcą urządzić wesele boho, cieszą się sale weselne stworzone w starych stodołach. Najłatwiej jest w nich uzyskać swojski klimat. Wesele w stylu boho wymaga odpowiednich zaproszeń, które będą zapowiedzią całej uroczystości. Goście widząc zaproszenia z dużą ilością roślin będą wiedzieli, jakiego mniej więcej klimatu mogą się spodziewać. W Internecie możemy znaleźć przeróżne dekoracyjne zaproszenia ślubne boho w rozmaitych cenach. Do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne, a wszystkie oscylują wokół naturalnych barw ziemi. Najbardziej dekoracyjne zaproszenia w stylu boho opierają się na motywie kwiatowym i zawierają delikatne kokardki lub błyszczące elementy. Wybierając zaproszenia większość par kieruje się tym, jakie rośliny znajdą się w dekoracji sali oraz w bukiecie ślubnym panny młodej. Ze względu na to, że zaproszenia rozdaje się maksymalnie trzy miesiące przed ślubem, warto już wtedy mieć sprecyzowany styl całego przyjęcia i mieć uzgodnione z florystą aranżacje kościoła oraz sali weselnej. Jak chodzi o imiona gości, które znajdą się na zaproszeniach, to możemy albo wypisać je samodzielnie, albo zlecić nadruk firmie, w której zaproszenia będą tworzone. W tym drugim przypadku wystarczy tylko wysłać dokładną listę gości.

Wesela w stylu boho stają się coraz popularniejsze w dzisiejszych czasach. Swojski klimat wiejskich wesel  zauroczył i zauroczy jeszcze niejedną parę młodą. Głównym motywem przewodnim takich wesel jest nawiązanie do natury, w tym najbardziej dzikim wydaniu. Nie brakuje więc motywów polnych kwiatów. Narzeczeni mają do wyboru całe mnóstwo pięknych zaproszeń zaprojektowanych w stylu boho. Można je dopasować kolorystycznie oraz pod kątem wzorów do stylu całego wydarzenia.