Subtelnie z makijażem permanentnym

 

Uwielbiamy czuć się kobieco i pięknie w każdej możliwej chwili. Niejednokrotnie, właśnie w tym celu, zastanawiałam się nad makijażem permanentnym, który w moim codziennym życiu na wariackich papierach, w nieustannym pędzie, pozwoliłby wyglądać kobieco przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu na wykonanie makijażu. Ów makijaż głównie dotyczy brwi, rzęs i ust, czyli kluczowych elementów składających się na estetyczność i precyzję wykonania makijażu.

Czy z makijażem permanentnym będzie łatwiej?

makijaż permanentny - WarszawaCzasowo zyskamy sporo. Wizualnie też jak najbardziej, jeśli tylko postawimy na jego wykonanie w profesjonalnej klinice urody, gdzie będziemy mieć pewność co do efektu końcowego.Pytaj każdorazowo w szukanych klinikach o możliwość zwizualizowania makijażu przed zabiegiem poprzez dokładny rysunek kształtu makijażu ze szczegółowym odwzorowaniem nasycenia barw. Będziesz spokojniejsza przed zabiegiem i jeszcze tuż przed nim, podczas wspomnianej wizualizacji masz szanse na korektę, dopracowanie szczegółów przez linergistkę wedle Twoich preferencji i subiektywnych odczuć.Obecnie makijaż permanentny to nie intensywne kreski na twarzy, to nie widoczny na cerze tatuaż. Wręcz przeciwnie to delikatne, subtelne, prawie niewidoczne podkreślenie urody. Niewidoczne jako makijaż, widoczne jako wydobycie naturalnego piękna i estetyczne jego podkreślenie. Delikatna kreska wzdłuż linii rzęs optycznie je zagęszcza, dodatkowo pięknie otwiera oko, powiększa go i dodaje wyrazistości. Z kolei podkreślone usta to piękny soczysty acz naturalny ich koloryt, regularna ich linia i sensualność jednocześnie. Najczęściej wykonywanym zabiegiem makijażu permanentnego jest korekta linii i koloru brwi, dowiedziałam się, gdy pytałam o makijaż permanentny – Warszawa klinika – to właśnie w stolicy robiłam rozeznanie.Celem jest podkreślenie kształtu brwi, naturalne wydobycie ich koloru i upiększenie rysów twarzy. Wykonywane techniką cieniowania, popularna jest ombre metoda, pozwalająca na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu brwi, poprzez operowanie różnymi odcieniami na całej powierzchni łuku brwiowego, jak i tonem – ciepłym bądź chłodnym – co jest kluczowe.

Współczesny makijaż permanentny to naturalność i wygoda w jednym. Efekt, który został u mnie uzyskany bardzo mnie zadowolił i rzeczywiście budząc się rano i spoglądając w lustro widzę delikatnie podkreślone atuty kobiecości: oko i usta. Pamiętajmy, iż termin „permanentny” nie oznacza w tym przypadku „na zawsze”.Efekt winien utrzymać się przez kilka lat.