Sztuka personalizowania prezentów

W ciągu roku nadarza się wiele okazji, aby obdarować kogoś prezentem: urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia, rocznice oraz Dzień Dziecka, Dzień Dziadka czy Dzień Matki. Zawsze wtedy zastanawiamy się, co byłoby odpowiednie, nie zrujnowało naszego budżetu, a także naprawdę ucieszyło bliską nam osobę. Dobrym rozwiązaniem byłoby znalezienie czegoś, co pokaże, że naprawdę dobrze znasz obdarowywanego i łączy was specjalna więź. Wielu podoba się podejście do tematu z humorem, co można wykorzystać, zamawiając spersonalizowane akcesoria.

Kubek z nadrukiem jako sympatyczny upominek

kubki z nadrukiem sklepJeśli wybierzemy coś z sieciówki albo popularnego sklepu, nie będziemy wcale oryginalni. Nasz prezent raczej nie zostanie wtedy zapamiętany na długo. Warto jest mieć swój realny wkład w tworzenie upominku i taką możliwość dają nam gadżety z nadrukiem. Wielu z nas codziennie pije kawę lub herbatę w ulubionym kubku. Jest to przyjemny rytuał, którym możemy się rozkoszować w samotności albo dzielić z innymi. Jeśli dostaliśmy kubek od kogoś, kogo lubimy albo kochamy, będziemy po niego najczęściej sięgać, bo będzie dobrze się nam kojarzył i przywoływał miłe wspomnienia związane z tą osobą. Z okazji rocznicy ślubu rodziców można zamówić dla nich urocze kubki ze zdjęciami z wesela. Dziadków rozczulą takie gadżety kuchenne ze zdjęciem ukochanej wnuczki lub wnuczka albo upamiętniającym wspólnie spędzone święta. Zasadniczo nic nie ogranicza nam wyboru, należy jedynie upewnić się, aby załączyć do zamówienia zdjęcie o odpowiednio dużej rozdzielczości. Gdy chcemy zamówić kubki z nadrukiem sklep internetowy może zaoferować nam takie usługi. Możemy umieścić zabawny napis po jednej stronie kubka, a na drugiej wstawić wybraną grafikę. Jeśli jesteśmy w tej kwestii minimalistami, możemy zlecić zadrukowanie tylko pewnej części naczynia. Szeroki wybór wzorów i kolorów da nam możliwość dostosowania produktu do naszych potrzeb i oczekiwań. Z ceramiki z nadrukiem najwyższej klasy nie zmyjemy nadruku, nawet intensywnie szorując. Taki prezent może więc cieszyć przez wiele kolejnych lat.

Spersonalizowany kubek to uroczy drobiazg, który można podarować na właściwie każdą okazję. Ogranicza nas tylko rozmiar, czyli dostępna na kubku powierzchnia. Najlepiej sprawdzą się zdjęcia przypominające wspólnie spędzone chwile oraz zabawne napisy, które pokażą, że dobrze znamy obdarowywanego i jego poczucie humoru. Wystarczy wybrać zdjęcie, grafikę albo napis, lub nawet połączyć wszystkie trzy elementy i zamówić usługę wydrukowania gadżetu. Należy przy tym pamiętać o zachowaniu odpowiedniej rozdzielczości załączanego pliku.