Wprowadzenie do sprzedaży drewnianych zegarków

 

W moim sklepie pracowali najlepsi handlowcy, którzy potrafili sprzedać wszystko. Bardzo starannie wybrałem sobie pracowników, ponieważ zależało mi, by obsługa w sklepie była na najwyższym poziomie. Sprzedawałem głównie zegarki, ale w moim sklepie dostępna także była biżuteria dla mężczyzn. Oferowałem sygnety ze złota, łańcuszki i wiele innych. Ceny miałem umiarkowane.

Nowość w sklepie w postaci zegarków drewnianych

drewniane zegarki męskieW ostatnim czasie zauważyłem nieznaczny spadek sprzedaży. Było to zaledwie kilka procent, ale wiedziałem już, że czas wprowadzić zmiany. Nie lubiłem tracić, ponieważ od samego początku była tendencja zwyżkowa i taki stan właśnie zamierzałem utrzymać. Wiedziałem, że powinienem wprowadzić do sprzedaży coś świeżego, nowego i co najważniejsze modnego. Zgłosiłem się do cenionego przeze mnie producenta, od którego zamawiałem towar i to była dobra decyzja, gdyż dowiedziałem się od niego, że klienci ostatnio najchętniej zamawiali drewniane zegarki męskie, bo sprzedały się najlepiej. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem. Zapoznałem się ze szczegółową ofertą na tego typu zegarki i musiałem przyznać, że wykonane były bardzo precyzyjnie. Każdy zegarek był robiony ręcznie, co nadawało mu jeszcze większą wartość. Zamówiłem dla siebie jeden drewniany zegarek, ponieważ chciałem sprawdzić go przed wprowadzeniem do sprzedaży. Zegarek nosiłem przez dwa tygodnie i nie zamierzałem go już zdejmować. Spełnił wszystkie moje oczekiwania a należałem do osób bardzo wymagających. Skontaktowałem się z tym producentem i zamówiłem od niego więcej drewnianych zegarków męskich. O nowości w sklepie byli informowani wszyscy klienci i nawet zainwestowałem w stand reklamowy, który ustawiłem przed sklepem. Miało to przyciągnąć klientów do mojego sklepu. Zegarki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co mnie nie zdziwiło. Sam mogłem taki zegarek rekomendować, ponieważ cały czas go nosiłem. Pracownicy uzyskali wszystkie informacje na temat drewnianych zegarków, dzięki czemu mogli przekazywać klientom niezbędne informacje. Klienci byli zachwyceni drewnianymi zegarkami i kupowali je bardzo często.

Dzięki wprowadzeniu nowych zegarków do sprzedaży, znowu odnotowałem wzrost sprzedaży i był on bardzo wysoki. Byłem dobrym przedsiębiorcą i potrafiłem reagować w odpowiednim czasie. Dlatego właśnie tak dobrze sobie radziłem. Moi pracownicy czuli się bezpiecznie, bo wiedzieli, że pracę mieli zapewnioną. Ceniłem tych ludzi i dbałem o ich komfort w pracy. To było dla mnie sprawą wyjątkowo ważną.