Wykorzystaj siatki ogrodnicze do ochrony przed szkodnikami

Najlepsza ochrona przed ptakami to lekka siatka z tworzywa sztucznego stosowana do tymczasowego zabezpieczenia drzew owocowych, krzewów jagodowych, ogrodów, winnic, okapów i innych obszarów przed szkodnikami. Siatka może być używana jako siatka ogrodowa do pokrycia upraw lub jako siatka do drzew owocowych, aby chronić ptaki przed drzewami.

Siatki ogrodnicze to skuteczny środek przeciw ptakom

siatki plastikowe ogrodniczeZ reguły siatki na rośliny objęte są roczną gwarancją. Siatka ogrodowa 1/4 „jest zalecana dla małych ptaków i służy również do ochrony przed owadami, takimi jak cykady. Siatka ogrodowa 1/2 ” jest przeznaczona dla ptaków średniej wielkości, natomiast siatka ogrodowa 3/4 „dla większych ptaków (najczęściej) Dostępne są też niestandardowe długości siatki; siatki plastikowe ogrodnicze to łatwe rozwiązanie na szkodniki zwierzęce (w tym duże robaki) bez użycia pułapek lub chemikaliów. Dowiedz się, jak korzystać z siatek ogrodowych w celu ochrony zbiorów. Wyobraź sobie, że masz ogród lub domowy sad, a temperatury w roku, światło słoneczne i opady deszczu działają na twoją korzyść. Twoja gleba jest zrównoważona, bogata i dobrze przepuszczalna. Wasze rośliny i drzewa są utrzymywane, a szkodniki i choroby owadów / roztoczy są pod kontrolą. Twój zdrowy krajobraz jest pełen dojrzewających owoców, jagód i warzyw, które tylko czekają na zbiór. Potem dochodzi do katastrofy: ptaki, wiewiórki, króliki i inne szkodniki zwierzęce, które nie mają nic lepszego do roboty niż patrzeć, jak ogród zdziesiątkuje zbiory. Należy zastosować ochronną siatkę ogrodową dla roślin i drzew, które są wystarczająco dojrzałe, aby mogły być produktywne. podczas gdy owoce, jagody lub warzywa są wciąż małe i niedojrzałe. po zapyleniu, zanim zdarzy się uszkodzenie przez zwierzę. Większość siatek ogrodowych z łatwością się rozwija i pozwala podnosić lub zwijać krawędzie, aby zebrać plony. Jeśli chodzi o korzystanie z siatek ogrodowych na drzewach owocowych to należy owinąć siatkę wokół lub przykryć baldachimem drzewa Zbierz siatkę w bagażniku i zabezpiecz klipsami. W przypadku wysokich drzew może być konieczne użycie drążka, aby pomóc podnieść siatkę nad szczytami korony drzew. Zasłaniaj rośliny w rzędach ogrodowych lub rabatkach ogrodowych Zabezpiecz kołkami lub zważ krawędzie W przypadku rabat ogrodowych, zwłaszcza zawierających delikatne rośliny pionowe, rozważ podniesienie siatki za pomocą takich elementów, jak kołki, druty lub lekkie ramy z PCV.

W przypadku korzystania z siatki ogrodowej na roślinach jagodowych i winorośli owiń lub zasłoń rośliny, winorośle lub kraty podtrzymujące. Zabezpiecz kołkami lub zważ krawędzie. W przypadku uprawy winorośli spróbuj podnieść siatkę ogrodową z winorośli za pomocą tymczasowych palików lub drutu. Pomoże to uchronić winorośl przed zaplątaniem.