Wysokiej jakości deski na podłogę

W końcu moja firma doczekała się własnego biura. Do tej pory, bowiem, woleliśmy inwestować pieniądze w te najbardziej potrzebne rzeczy i odkładać pieniądze na inne cele, takie jak biuro właśnie. Na ten moment jesteśmy w trakcie urządzania całego budynku. Z racji tego, że nasza marka jest już dobrze znana na rynku, musimy pracować na tę markę dbając również o wystrój siedziby firmy. Dlatego też nie szczędzimy środków na zaaranżowanie jej w najlepszy możliwy sposób. W zeszłym tygodniu ustaliliśmy, jak będzie wyglądałam podłoga. 

Elegancka podłoga z drewna

deski podłogowe od producentaKiedy kilka last temu otwierałam z mężem działalność gosodarczą, nie spodziewałam się, że powstanie z niej firm, która rozrośnie się do takich rozmiarów. Zajmujemy się odzieżą dedykowaną dzieciom i młodzieży i znani jesteśmy praktycznie w całej Polsce. Aż wstyd się przyznać, ale do tej pory jedynym naszym biurem był nasz dom oraz prowizoryczne pomieszczenie w hali produkcyjnej. W końcu, jednak, odłożyliśmy odpowiednią kwotę, która pozwoliła nam na wybudowanie biura z prawdziwego zdarzenia. Jest to prosty, ale nowoczesny i atrakcyjny wizualnie budynek. Ważne było też to, żeby wnętrza kojarzyły się z luksusem. Dlatego jak wybieraliśmy materiały, na przykład na podłogę, to ich cena miała drugorzędne znaczenie. Zdecydowaliśmy się oczywiście na ciemne drewno. Otrzymaliśmy w całkiem atrakcyjnej cenie deski podłogowe od producenta, który znany jest z wysokiej jakości produktów. Deski z jednej strony wyglądają bardzo atrakcyjnie, jednak jeżeli chcemy, żeby posłużyły nam przez lata, to musimy zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Służą do tego specjalne preparaty impregnujące drewno, a także specjalne płyny, których używa się do drewnianych podłóg właśnie. Z tego, co się dowiedzieliśmy od producenta podłóg, na nowo rośnie w dzisiejszych czasach zainteresowanie drewnem, i to nie tylko w przypadku desek podłogowych. Ludzie coraz chętniej kupują na przykład drewniane meble. Są one oczywiście droższe, ale za to o wiele bardziej trwały. A i efekt wizualny jest nie do porównania. 

W naszym nowym, i w sumie pierwszym biurze firmowym, postanowiliśmy zadbać o odpowiednio atrakcyjne wnętrze. Do zaaranżowania pomieszczeń wykorzystujemy więc wysokiej jakości materiały. Na podłodze zostanie na przykład położona deska drewniana, wykonana z dobrej  jakości drewna. Deski zakupiliśmy od znajomego producenta. Inwestycja wyszła nas więc o wiele taniej, niż to było przewidziane. Po nałożeniu desek na podłogę, będziemy musieli później o nie odpowiednio zadbać.