Zabawne alkoholowe zawieszki

Organizowanie przyjęcia weselnego należy rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zdążyć przygotować wszystkie dekoracje, ustalić menu czy zarezerwować salę wraz z kamerzystą, fotografem oraz zespołem muzycznym czy też DJ-em. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, aby w ostatnim tygodniu przed weselem, przyszła para młoda mogła nieco odetchnąć i skupić się wyłącznie na sobie. W końcu, szczególnie panna młoda, musi wybrać suknię ślubną oraz zadbać o odpowiedni makijaż i fryzurę. 

Czy warto zamawiać zawieszki na napoje alkoholowe?

śmieszne okrągłe zawieszki na alkoholNiektóre elementy dekoracyjne sali są wręcz wymagane, aby stworzyć wyjątkowy i niezapomniany klimat wewnątrz wynajętego obiektu, a inne z koli stanowią niezobowiązujący dodatek. Niektórym wydaje się, że winietki na butelki z alkoholem nie są potrzebne, jednak to spory błąd! Tak naprawdę śmieszne okrągłe zawieszki na alkohol mogą zapewnić udane nastroje wszystkim zaproszonym gościom. Wystarczy wybrać zabawne napisy w formie toastów, które będą odczytywane przy stoliku, wznosząc kieliszki w górę. W niektórych przypadkach na zawieszkach można umieścić na przykład śmieszne sentencje związane z parą młodą, wydarzeniami z ich wspólnego życia, czy nawiązujące do ich wspólnych pasji. Jak więc widać możliwości jest naprawdę sporo. Co więcej, dzięki zawieszkom alkoholowym można sprawić, że wszystkie poszczególne elementy będą ze sobą spójne pod względem wykorzystanych wzorów oraz kolorów. Warto o tym pamiętać, aby winietki na alkohol pasowały do reszty dekoracji. Najlepiej dopasować całość do innych elementów – w przypadku zabawnych haseł na zawieszkach, można również pomyśleć o innych humorystycznych gadżetach i niespodziankach dla gości. Mowa tutaj choćby o wynajmie specjalnej fotobudki, która zapewni wyjątkową zabawę dla wszystkich oraz pozostawi pamiątkę w postaci śmiesznych fotografii. Dzięki zawieszkom zwykłe butelki z alkoholem staną się przepiękną dekoracją weselnego stolika.

Sprzedawcy proponują szeroki wybór winietek alkoholowych, które wpasują się w niemal każdy styl aranżowanego przyjęcia weselnego. Zawieszki różnią się stylem wykonania, zastosowanymi kolorami i wzorami, a także samą ceną. W niektórych przypadkach przyszła para młoda może nawet zdecydować się na zawieszki do samodzielnego wydruku. To całkiem ciekawa i tania opcja, która pozwala szybki wydruk nawet w ostatniej chwili własnych, spersonalizowanych zawieszek na alkohol. W przypadku napojów alkoholowych warto pamiętać o różnorodności, ponieważ obecnie preferencje gości są dosyć zróżnicowane i sama wódka może nie wystarczyć.