Zabiegi mezoterapii igłowej we Wrocławiu

W gabinetach kosmetycznych wykonywany jest szereg zabiegów opóźniających procesy starzenia skóry i likwidujących wszelkie zmiany zaistniałe w związku z upływem czasu oraz działaniem czynników środowiskowych. Zabiegi wykonywane są na twarz i ciało, pozwalają pozbyć się różnych defektów i zmian skórnych. Do jednych z najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych należy mezoterapia. Zabieg wykonywany jest przy użyciu igły lub specjalnych dermapenów oraz rollerów, za pomocą których w warstwy skóry wstrzykiwana jest substancja aktywna.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej na twarz

mezoterapia igłowa wrocławNajczęściej używany do zabiegu jest kwas hialuronowy, organiczna krzemionka, witaminy oraz aminokwasy. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, znacznie poprawiają wygląd i napięcie skóry. Mezoterapia wykonywana jest na ciało, twarz i dłonie. Odżywcze składniki wstrzykiwane są bezpośrednio w warstwy skóry, gdzie oddziałują na komórki i procesy związane z metabolizmem. DO zabiegu najczęściej stosuje się znieczulenie w postaci maści, aby przebiegał w komfortowej i bezpiecznej atmosferze. Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja z uwzględnieniem wszelkich zaleceń i przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Najlepsze efekty, w poprawie napięcia skóry oraz likwidacji zmarszczek, daje mezoterapia igłowa Wrocław w ofercie rekomendowanych salonów kosmetycznych i medycyny estetycznej usługę wykonuje od kilku lat, stosując profesjonalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Zabiegi wykonywane są przede wszystkim na twarz, ale także na ciało celem zlikwidowania cellulitu i poprawy napięcia i elastyczności skóry. Wstrzyknięta substancja podczas zabiegu intensywnie działa na komórki skóry, przyspiesza procesy związane z regeneracją włókien kolagenowych i elastyny, opóźnia procesy utleniania i tym samym rozpadu tkanek budulcowych oraz uzupełnia niedobory w postaci kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy intensywnie i szybko wiąże wodę, dzięki czemu skóra jest bardziej nawilżona i elastyczna. Mikronakłucia sprawiają że skóra zmuszona jest do procesów odnowy biologicznej, jest lepiej ukrwiona i odżywiona.

Najlepsze efekty uzyskuje się w serii kilku zabiegów, systematycznie wykonywanych z użyciem wysokiej jakości preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg pozwala odwrócić procesy związane ze starzeniem skóry, zlikwidować zmarszczki, a także poprawić napięcie i elastyczność skóry. Wykonywany jest także na skórę dłoni, gdzie procesy starzenia są najbardziej widoczne, zwłaszcza spowodowane zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi oraz preparatami chemicznymi. Skóra nabiera odpowiedniej sprężystości, jest gładka, a przede wszystkim pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Koszty zabiegu uzależnione są od partii ciała oraz ilości serii.