Aranżację wnętrz zleciłem architektowi

Ostatnio kupowaliśmy z żoną dla naszej rodzinnej trójki nowe mieszkanie. Takich zakupów nie robi się na co dzień, więc było to dla nas wszystkich ogromne przeżycie. Chcieliśmy, żeby nasze pierwsze duże mieszkanie wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Samemu trudno te marzenia przelać na konkretny projekt. Zanim więc jeszcze deweloper ukończył inwestycję skorzystałem z pomocy pracowni zajmującej się aranżacją wnętrz. Było to najlepsze co mogłem zrobić, bo dzięki temu mieszkanie urządzone jest tak jak chcieliśmy.

Wnętrza zaaranżowano według Naszych pomysłów

pracownia aranżacji wnętrz lublinJeśli ma się konkretne pomysły na to, jak powinno wyglądać mieszkanie, można się z nimi udać do architekta wnętrz. Tak też było w Naszym przypadku. Wszystkie pomysły i marzenia, które mieliśmy stały się inspiracją do pracy do architekta. Oczywiście wiele rozwiązań aranżacyjnych były jego pomysłu, ale wszystko to było zgodne z naszymi oczekiwaniami. Każda pracownia aranżacji wnętrz Lublin pracuje właśnie w taki sposób, że najpierw dokładnie omawia z klientem wszystkie jego oczekiwania. My zaczęliśmy planować wnętrza w mieszkaniu zanim to zostało jeszcze oddane nam do użytku. Można to zrobić, bo deweloper udostępnia projekt od architekta i na jego podstawie planuje się dokładną aranżację wnętrz. Korzystając z usług pracowni aranżacji wnętrz nawet nie wiedziałem, że aranżacja obejmuje praktycznie wszystko co znajduje się w mieszkaniu na dzień wprowadzenia się do niego. To nie tylko kolory ścian i meble, ale również wszelkiego rodzaju ozdoby i dodatki. Mogę polecić z całą pewnością taki sposób na urządzenie własnego mieszkania. Wprowadzając się do niego potem ma się wrażenie, że jest się w jakimś luksusowym apartamencie prezydenckim. Wrażenie robi dosłownie wszystko, a co najważniejsze wszystko do siebie doskonale pasuje. Jestem pewien, że sami tego byśmy na pewno w taki sposób nie urządzili. Oprócz pomysłów, marzeń i wyobraźni potrzebna jest do tego jeszcze fachowość i wiedza. Aranżację wnętrz warto zlecić komuś, kto zrobi to profesjonalnie.

Zanim wprowadziliśmy się do nowego mieszkania zleciłem jego aranżację specjalistom od wnętrz. Teraz uważam, że była to doskonała decyzja. Nasze nowe mieszkanie jest urządzone nowocześnie, ale wszystko do siebie idealnie pasuje. Cały projekt wykończenia wnętrz stworzyła pracownia aranżacji. Wszystko zostało z nami dokładnie uzgodnione, dzięki czemu mieszkanie wygląda właśnie tak jak chcieliśmy. Osobiście uważam, że kupując nowe mieszkanie powinno się zamówić jego aranżację.