Dobrej jakości deska snowboardowa

Jeżdżę na snowboardzie już od czasów licealnych, czyli będzie już ze dwadzieścia lat i kocham tam niezmiernie. Nie wyobrażam sobie zimy bez przynajmniej dwóch tygodni spędzonych na desce. W sezonie staram się jednak robić wypady na deskę jak najczęściej, prawie każdy weekend spędzam w górach, o ile tylko pozwoli na to pogoda. Nic mnie tak nie relaksuje jak godziny spędzone na stoku. Mam już swoją sprawdzoną ekipę, z którą jeżdżę od lat i nawzajem się nakręcamy na coraz większe wyzwania. Deska to mój styl życia.

Zakup deski snowboardowej

wytrzymała deska snowboardowaW tym roku nadszedł czas na zakup nowej deski snowboardowej, stara ma już swoje lata i jest m mocno zużyta. Udało mi się odłożyć całkiem spora sumkę na ten cel i mam nadzieję, że moja nowa, wytrzymała deska snowboardowa będzie już niedługo w moim domku czekać wraz ze mną niecierpliwie na śnieg. Bardzo się ciesze na ten zakup, marzyłam już od dłuższego czasu o nowej desce, która pozwoli mi wypróbować coraz trudniejsze triki i na której będę miała większe możliwości niż na starej. Na pewno kupię deskę renomowanego producenta, odłożyłam dość pieniędzy, żeby była to naprawdę porządna deska. Bedzie musiała mi bowiem starczyć na dobrych kilka lat intensywnej jazdy. Chciałabym też, żeby była po prostu ładna i kolorowa, lubię bardzo deski snowboardowe również za to, że są takie ładne. Przyjemnie patrzy się na snowboardzistów, cała ta moda i styl życia jest bardzo pociągający i ciesze się, że jestem jego częścią. Do deski kupię również porządne wiązania oraz buty. Jak szaleć, to szaleć, a ja postanowiłam już jakiś czas temu wymienić sprzęt na nowy. Do nowej deski potrzebne będą nowe wiązania, stare już mocno się zużyły, podobnie z butami, które już od dłuższego czasu wymagają wymiany. Moja nowa deska będzie specjalną deską do robienia trików, coraz więcej się tym zajmuję i zwyczajne zjazdy zaczęły mnie nudzić. Planuję w tym sezonie nauczyć się na desce kilku nowych trików, mam nadzieję, że uda mi się mój cel zrealizować. Co roku kilka nowych trików i już niedługo będę profesjonalistką.

Każdemu wielbicielowi jazdy na snowboardzie na pewno przyda się porządna i bardzo wytrzymała deska. Taka deska daje bardzo dużo możliwości robienia różnych efektownych trików, a poza tym można niej bardziej poszaleć. Warto jest zainwestować w dobry sprzęt, który nie tylko zwiększy nasze możliwości, ale pozwoli również na zadbanie o własne bezpieczeństwo. A poza tym takim fajnym sprzętem można nieźle poszpanować na stoku. Już nie mogę się doczekać, kiedy na mojej nowej desce poszaleję.