Duża popularność okrągłych luster

Pochodzę z bardzo przedsiębiorczej rodziny. Zarówno ze strony mojej mamy, jak i ze strony taty, dziadkowie prowadzili firmy. Moi rodzice też prowadzą i ja również poszłam w ich ślady. Firmę po moich rodzicach przejmie w przyszłości mój starszy brat, a ja postanowiłam stworzyć coś swojego zupełni od podstaw. Z racji tego, że firma moich rodziców zajmuje się produkcją tekstyliów do aranżacji wnętrz, postanowiłam stworzyć coś, co będzie w podobnym klimacie. 

Lustro do każdego pomieszczenia

lustro okrągłeOd dziecka wiedziałam, że praca na etacie nie jest tym, co chciałabym robić zarobkowo w życiu. Rodzice i dziadkowie dali mi bowiem przykład, że opłaca się prowadzenie własnej działalności, która kiedy jest odpowiednio zarządzana, z czasem staje się dużym przedsiębiorstwem. Moi rodzice z dużymi sukcesami prowadzą firmę, która zajmuje się produkcją tekstyliów. Prowadzą nawet własny sklep internetowy, gdzie sprzedają swoje produkty w hurtowych cenach. Ja postanowiłam spróbować swoich sił w podobnej branży. Postawiłam przede wszystkim na ramu i lustra, które od jakiegoś czasu wróciły do łask i są w dużych ilościach zawieszane na. ścianach naszych mieszkań. Nie mam na razie zbyt szerokiego asortymentu, bo dopiero zaczęliśmy produkcję. Ale już mogę śmiało stwierdzić, że wielkim sukcesem okazało się małe lustro okrągłe, które pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia. Promujemy je jako praktyczną ozdobę na ścianę do przedpokoju, a także do łazienki. Wiele osób wiesza takie lustra na przykład w salonach jako uzupełnienie kolekcji obrazów lub zupełnie zamiast nich. Powstają często całe kompozycje, złożone z luster, które po wejściu do pokoju robią wielkie wrażenie, poprzez grę odbijanego światła i poprzez optyczne powiększenie pomieszczenia. Najczęściej wybierane okrągłe lustra mają zazwyczaj drewnianą lub plastikową ramę i mają rozmaite wielkości. Nasz produkty sprzedajemy na tej samej stronie internetowej, co moi rodzice. Nawiązaliśmy z nimi współpracę i wszyscy będziemy mieli z takiego obrotu sprawy duże korzyści finansowe przede wszystkim. 

Od niedawna prowadzę własną firmę, naśladując w tym swoich rodziców. Zajmuje się produkcją ramek i luster, a moi rodzice produkują tekstylia do aranżacji wnętrz. Przez to, że się uzupełniamy, możemy tworzyć wspólny sklep internetowy, który cieszy się dużą popularnością. Jak chodzi o tworzone przez moją firmę produkty, to wielkim wygranym są okrągłe lustra do łazienek i przedpokoi, które ludzie wykorzystują praktycznie wszędzie. Są one wspaniałą ozdobą w pomieszczeniach.