Gdzie kupić zabawki w Trójmieście?

Mieszkając w Trójmieście w centrum Gdańska można znaleźć wiele sklepów wszelkiego rodzaju, sklepów odzieżowych, przemysłowych, drogeryjnych, a także dziecięcych. W tych ostatnich bywam najczęściej ze względu na to, że posiadam dwójkę dzieci, czterolatka i pięciomiesięczną córkę. 

Jaki sklep dziecięcy jest moim ulubionym?

sklep z zabawkami w GdyniJak każda osoba, a przede wszystkim kobieta, posiadam swoje ulubione sklepy i miejsca w których lubię robić zakupy dla dzieci. Kupując odzież dziecięcą często korzystam ze sklepów w Gdańsku w mojej okolicy. Są one dobrze zaopatrzone, a personel bardzo uprzejmy. Jednak kupując zabawki wybieram sklep z zabawkami w Gdyni. Mimo, że wiele sklepów w Gdańsku posiada bardzo podobny asortyment, sklep z zabawkami w Gdyni jest znacznie większy. Wybór rzeczy jest trochę większy, ale dzięki większemu metrażowi wszystko jest dużo ładniej ułożone, na każdą markę zabawek więcej miejsca. Dzięki temu dużo łatwiej robi się zakupy i decyduje się na jakąś zabawkę dla dzieci. Oczywiście ciężko byłoby korzystać czy odwiedzać ten sklep często ze względu na odległość, jednak czasem wolę poczekać jakiś czas i jechać na jedne większe zakupy dla dzieci, żeby na spokojnie móc zdecydować co chcę kupić. Robię tam zakupy nie tylko dla moich dzieci, ale też gdy jesteśmy zaproszeni na urodziny dzieci znajomych, czy syn wybiera się na urodziny kolegi z przedszkola. Dla każdego dziecka, zarówno tych młodszych które potrzebują wielu doznań sensorycznych i maja ulubione bajki i kreskówki, ale też dla starszych już dzieci jak duże zestawy lego, czy inne już bardziej precyzyjne zabawki, w które trzeba włożyć trochę pracy i wysiłku umysłowego w ich konstruowaniu i budowie. Sklep posiada bardzo dobre ułożenie przez co wchodząc tam pierwszy raz można sprawnie i bez gubienia się znaleźć potrzebną nam rzecz, czy serię której szukamy. Personel tam jest bardzo pomocny i miły. Wielkim plusem tego sklepu jest możliwość ściągnięcia zabawki, którą chcieliśmy kupić, a nie było jej na stanie, specjalnie dla nas z możliwością dostarczenia jej do domu. Wówczas jedynym warunkiem jest uregulowanie rachunku już w sklepie przy zamówieniu. 

Będąc mamą wiem jak ważne jest robienie zakupów z dziećmi w miejscu, w którym można spokojnie i szybko wszystko znaleźć, a starsze dzieci mogą pobawić się w specjalnie stworzonym dla nich kąciku. Czasem mieszkając w dużym mieście lub blisko dużego miasta, warto jest wybrać się do większego sklepu, w którym wiemy, że dostaniemy wszystko czego potrzebujemy dla naszych pociech.