Jak wybrać odpowiedni złoty medalik na szyję?

 

Każdy wierzący powinien posiadać metalik na szyję. To on jest symbolem wiary. Jednak ten medalik można połączyć z nowoczesnymi trendami modowymi szczególnie, jeśli mówimy o ozdobie szyi kobiet. W końcu medaliki delikatności i wyrafinowania szyi, a łańcuszek złota będzie idealnie pasował zarówno do luksusowej sukni wieczorowej, jak i codziennego ubrania.

Jak dobrać złoty medalik?

cudowny medalik złoty w sklepie onlineMedaliki ze złota są nie tylko piękną biżuterią, ale są również są bardzo cenne jako symbol wiary. Ta biżuteria jest dziś często ozdobiona kamieniami szlachetnymi, na przykład rozproszonymi diamentami. Takie produkty nie są tanie i należą do kategorii elity, ale prawdziwi koneserzy medalików ze złota nie żałują na nich pieniędzy, ponieważ taka biżuteria nadaje wyjątkową atrakcyjność. Cudowny medalik złoty w sklepie online można dostać w niższych cenach, niż w sklepie stacjonarnym. Tam też mamy większy wybór produktów. Złote medaliki mogą być wykonane w wielu różnych formach, na przykład w postaci sylwetki czy krzyża. Najbardziej popularne i poszukiwane zawieszki mają formę figury geometrycznej – koła lub okręgu. Ozdabiając złoty medalik kamieniami lub cyrkoniami, jubilerzy nadają produktowi jeszcze bardziej luksusowy wygląd i połysk. Również medaliki wykonane w kształcie serca cieszą się dużą popularnością Aby wybrać odpowiedni medalik, należy go dobrać w zależności od takich czynników jak długość szyi, kształt twarzy czy kolor skóry. A jeśli zdecydujemy się wybrać medalik na prezent – w tym przypadku warto wyraźnie i rygorystycznie przestrzegać tych kryteriów przy wyborze, ponieważ w przeciwnym razie prezent może się spodobać, jednak w najlepszym przypadku będzie po prostu bezużyteczny. Tak więc dla opalonej skóry idealny jest medalik z żółtego lub czerwonego złota, podczas gdy biżuteria ze srebra jest zupełnie nieodpowiednia. Natomiast na jasnej skórze medaliki wykonane z białego złota będą wyglądać bardzo harmonijnie. Przy wyborze medalika bardzo ważnym kryterium jest długość szyi, więc przedstawiciele z długą szyją powinny wybrać z kolei medaliki małe z krótkim i eleganckim łańcuszkiem, a osoby z krótką szyją, powinny nosić dłuższe łańcuszki.

Również, że kolor oczu jest ważnym czynnikiem przy wyborze medalika. Dla brązowookich dziewcząt idealny jest medalik z wstawkami z kamieni o ciemnoczerwonym odcieniu, a dla pań o zielonych oczach wskazane jest wybranie kamieni o fioletowym odcieniu, kolory te bardzo korzystnie podkreślą głębię oczu właściciel produktu. Szarookim pięknościom znacznie łatwiej jest nosić je harmonijnie z medalikami ze wszystkimi kamieniami.