Rysowanie trójkątnymi kredkami Bambino

Wiele osób już w dzieciństwie zaczyna swoją przygodę z twórczymi zajęciami. Plastyka w szkole pozwala na poznanie wielu ciekawych technik. Niektórzy poza szkołą nie lubią w taki sposób spędzać czasu. Ja jednak już od dziecka uwielbiałam rysować, malować, lepić figurki z plasteliny, wycinać z kolorowych papierów. Często robiłam swoim bliskim kartki na urodziny czy święta. Większość swojego czasu wolnego spędzałam nad biurkiem, tworząc coś nowego.

Zakup zestawu trójkątnych kredek

kredki trójkątne bambinoPrzez jakiś czas miałam przerwę od rysowania, ponieważ wiele innych rzeczy zaprzątało moją głowę. Po narodzinach dziecka człowiek ma mały problem ze znalezieniem czasu wolnego na taki relaks. Obecnie nasz syn zainteresował się tworzeniem oryginalnych rzeczy. Uznałam, że jest to dla mnie świetna okazja do tego, by powrócić do takich twórczych zajęć. Mogłabym swojemu synowi pokazać ciekawe techniki, które dadzą mu dużo możliwości. Na samym początku postanowiłam jednak zająć się podstawami. Okres bezładnych bazgrołów nasza pociecha ma już za sobą. Obecnie najczęściej rysuje swoje ulubione postaci z bajek. Postanowiłam kupić mu kredki trójkątne bambino. W teorii były one przeznaczone dla naszego syna, jednak bardzo chętnie je pożyczam. Lubię od czasu do czasu usiąść na chwilę, by narysować coś ciekawego. Syn był zachwycony moimi pracami i powiedział, że w przyszłości chce tak samo rysować. Myślę, że te kreatywne zainteresowania zbyt szybko mu nie przejdą. Cieszę się więc, że wybrałam dla niego odpowiednie kredki. Zauważyłam również, że ich trójkątny przekrój ma pewną zaletę – wymusza prawidłowe trzymanie kredek. Jest to przy okazji również wygodne – syn jest zachwycony nowymi kredkami i uwielbia nimi rysować. Znalazłam również wiele ciekawych, kreatywnych zabaw, które zajmują nam wspólny czas. Wydaje mi się, że sprawia to nam obojgu wiele frajdy. Rysunki stworzone kredkami ładnie się prezentują, a przy okazji są bardzo trwałe. Jest to doskonały początek dla kreatywnego dziecka.

Rysowanie od zawsze bardzo mi się podobało. Cieszę się, że nasz syn również lubi kreatywne zajęcia. Widzę, że z czasem pogłębia swoją wyobraźnie, wymyślając coraz to nowe rzeczy do narysowania. Poza postaciami z bajek rysuje również wymyślonych przez siebie bohaterów. Kredki są bardzo wygodne i można z nich korzystać niemal wszędzie. Zabieramy je również na wyjazdy – maluch się dzięki temu nie nudzi, ponieważ w każdej chwili ma dostęp do kartek oraz kredek. Z tego zestawu co jakiś czas korzystam również ja, by się odprężyć.