Dekoracje ślubne na weselu w plenerze

Coraz częściej młode pary postanawiają odejść od tradycyjnego rozwiązania jakim jest ślub w lokalnej remizie lub restauracji i urządzają wesele w plenerze, korzystając z atmosfery i uroków jakie daje na przykład park lub pobliskie jezioro. Niektórzy również korzystają z możliwości wzięcia ślubu cywilnego w plenerze chociaż ta opcja jest nieco droższa i wymagająca większej ilości formalności. To jednak, gdzie urządzimy przyjęcie weselne zależy w 100 % od przyszłych małżonków i na szczęście nie muszą oni liczyć się z żadnymi prawnymi ani kościelnymi wymaganiami. Jednak urządzenie wesela w plenerze to wciąż wiele spraw, które trzeba zaplanować. Potrzebne będą inne dekoracje ślubne, nagłośnienie i catering.

Rodzaje dekoracji ślubnych

dekoracje ślubne WarszawaPlanując wesele w plenerze warto pamiętać o jednym z ważniejszych elementów, czyli dekoracjach. To ich obecność w dużym stopniu tworzy wyjątkową atmosferę związaną ze ślubem i przyjęciem następującym po nim. Wesele w plenerze wymaga specjalnych dekoracji by stworzyć niesamowity efekt, którego nie zapomnimy przez wiele następnych lat. Jakiego rodzaju dekoracji powinniśmy użyć podczas takiego wesela? Jeśli planujemy naprawdę duże wesele, lepiej nie brać wszystkiego na swoją głowę i zatrudnić pomoc, na przykład organizatora ślubów. Pomoże on nam nie tylko w załatwieniu wszelkich formalności ale i w wybraniu stylu w jakim odbędzie się uroczystość, co pomoże później ustalić jak będą wyglądać wszelkie ślubne dekoracje. Wszystkie decyzje zależą głównie od tego, gdzie odbędzie się przyjęcie i jakie elementy będziemy musieli przyozdobić. Podstawą jest oczywiście duży namiot, pod którym ustawione będą stoły. Po drugie, solidny parkiet do tańczenia lub większych rozmiarów altana. Takie miejsce daje nam duże pole do podpisu jeśli chodzi o dekoracje. Możemy ozdobić je roślinnymi girlandami i oczywiście dużą ilością świateł o ciepłym odcieniu. Ciekawym rozwiązaniem będą również lampy grzewcze, które zapewnią gościom ciepło, nawet w chłodniejszą letnią noc. Jeśli interesują nas dekoracje ślubne Warszawa to miasto, w którym znajdziemy wiele miejsce wypożyczających różnorodne dekoracje, które potem możemy zwrócić. Wybrane firmy oferują również ich darmowy montaż.

Wesele pod gołym niebem w otoczeniu piękna natury to wspaniały pomysł na niezapomniane wesele. Białe dekoracje ślubne w połączeniu z zielenią i światełkami będą stanowić niesamowite połączenie, obok którego nie będzie można przejść obojętnie. Oczywiście wszystko zależy od miejsca, które wybierzemy na wesele w plenerze.