Ile kosztuje Gazela?

 

Mężczyźni raczej nie mają problemu z wyborem roweru, ale z dobraniem odpowiednich kolorów już nie wszyscy radzą sobie tak dobrze. I bardzo podobnie jest w przypadku kwestii technicznych u pań, a niech za przykład posłuży nam wybór roweru. Większość pań nie będzie raczej zwracała uwagi na osiągi i parametry techniczne, ale przede wszystkim na cenę oraz szeroko pojętą estetykę. 

Stylowa Gazela od Rometu

romet gazelaJak widać, każda z płci posiada swoje ograniczenia, ale chyba dzięki takim małym różnicom możemy być sobie nawzajem pomocni. Doświadczeni producenci rowerów doskonale sobie zdają sprawy, że damskie rowery muszą być nie tylko inaczej skonstruowane i skonfigurowane, ale również muszą dobrze wyglądać. Przykładem takiego roweru jest Gazela od firmy Romet. Jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych jednośladów damskich na polskim rynku. Zresztą nie ma się czemu dziwić, bowiem możemy mieć ten rower już za niecałe tysiąc sześćset złotych. Co w porównaniu z rowerami turystycznymi konkurencji jest ceną o kilkanaście procent niższą. W Gazeli o nasze bezpieczeństwo dbają amortyzator z wysokim skokiem, a także solidne i sprawdzające się na każdej nawierzchni hamulce V-Brake. Natomiast ergonomiczna i oryginalnie uformowana rama jest wykonana z lekkiego aluminium, dzięki czemu waga roweru wynosi nieco ponad trzynaście kilogramów. Damski Romet Gazela to propozycja dla pań, które korzystają z rowerów w celach rekreacyjnych, a także tych, które raz na jakiś czas lubią wyruszyć jednośladem poza miasto. Co ma bardzo duże znaczenie, Gazela jest w pełni wyposażona i nie musimy żadnych akcesoriów dokupować na własną rękę. Bowiem posiada” tylny bagażnik, do którego można przymocować sakwy podróżne, komplet błotników oraz oświetlenia, osłonę na łańcuch, a także podpórkę. Warto dodać, iż lampy są wykonane w technologii LED, toteż świecą nie tylko dłużej, ale są praktycznie bezawaryjne i bardziej efektywne. W Gazelach podoba nam się najbardziej ich elegancki wygląd, zestawiony z mocnym, sportowym charakterem. To daje nam naprawdę wybuchowe połączenie.

Kobiety bardzo dużą wagę przywiązują do wyglądu, nie tylko swojego, ale również przedmiotów, jakimi się otaczają. Rowery od Rometu są stylowe i pasują niemal do każdej garderoby i stylu, zwłaszcza, że są dostępne w dwóch kolorach: eleganckiej czerni oraz ciepłej szarości. Oferta damskich rowerów Rometu jest w całości dostępna na stronach internetowych firmy, jak również w sklepach internetowych producenta i jego biznesowych partnerów.