Potrzebowałam sprzątania po remoncie

Niedawno zdecydowałam się zakupić mieszkanie do remontu. Było od ręki dostępne w bardzo dobrej, niskiej cenie i uznałam, że nawet po doliczeniu kosztów remontu, cena była bardzo dobra. Od razu po zakupie wzięłam się za remont. Teraz remont był już na ukończeniu, ale w mieszkaniu wciąż panował chaos i nieład. To był naprawdę gruntowny remont włącznie z kuciem ścian i podług. Nie miałam już siły sprzątać tego wszystkiego, a bardzo zależało mi na tym, żeby jak najszybciej się wprowadzić do tego mieszkania. 

Zatrudniłam ekipę do sprzątania po remoncie

sprzątanie po remoncie w LublinieStwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie ekipy sprzątającej, która szybko i sprawnie, najlepiej za pomocą profesjonalnego sprzętu czyszczącego wyczyści moje mieszkanie po remoncie i doprowadzi je do ładu. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakąś zaufaną i kompetentną ekipę, która zajmie się sprzątaniem kompleksowo. Poszukiwania takiej ekipy sprzątającej rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sprzątanie po remoncie w Lublinie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych firm specjalizujących się w sprzątaniu po remoncie szybko znalazłam jedną, która miała bardzo pozytywne rekomendacje klientów oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapoznałam się z ich ofertą. Zajmowali się oni kompleksowym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań i domów po remontach. Dużą zaletą tej firmy było to, że dojazd do klienta na terenie Lublina i okolic był darmowy. Mieli oni również bardzo przystępne, niskie ceny. Z tego, co się zorientowałam były one najtańsze na rynku. Od razu zdecydowałam się zadzwonić pod podany numer telefonu i zapytać o szczegóły. Okazało się, że firma ma bardzo szybkie terminy i nie muszę długo czekać na sprzątanie. To było dla mnie bardzo dużą zaletą. Przez telefon uzgodniliśmy szczegóły co do zakresu sprzątania i od razu dostałam wycenę ich usług. Cena mi odpowiadała, dlatego zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Już kilka dni później, kiedy remont ostatecznie się zakończył ekipa zjawiła się u mnie w mieszkaniu.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Byłam zadowolona z tej ekipy sprzątającej po remoncie. Działali oni bardzo dokładnie i rzetelnie. Bardzo dobrze wyczyścili całe mieszkanie. Posiadali przy tym profesjonalny sprzęt, dzięki czemu uwinęli się z całym sprzątaniem w ciągu jednego dnia. Satysfakcjonowało mnie również to, że do sprzątania używali oni ekologicznych, hipoalergicznych środków czyszczących. Po ich wizycie mieszkanie było wysprzątane, czyste i pachnące.